Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lecseréltem volna én a féltengely felőli oldalról is... :D :D

tegnap szerelőnél láttam egy wagonr-t... annyira elhanyagolták, hogy a balos talpas szétugrott, majd mint aki szökni akar, még a váltóból is kirántotta a féltengelyt, így persze az olaj is elfolyt. Ja, és persze a kasztni is sérült. Van aki ennyire figyel oda a karbantartásra, és még mondják, hogy a suzukik nem igényelnek odafigyelést. :D

Link to comment
Megosztás:

Skacok..

Valaki hallott, tapasztalt valamit Motul ezen csoda olajáról?

Vagy inkább maradjak a jó öreg Liqui Moly Mos2-nél?

Őszintén??? Én Motult használok, bár nem tudom minek... nem hiszem, hogy tud annyival többet mint amennyivel drágább... de azt mondják ezt kell beletölteni és akkor nem lesz gond, úgy hogy én azt töltöm... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Őszintén??? Én Motult használok, bár nem tudom minek... nem hiszem, hogy tud annyival többet mint amennyivel drágább... de azt mondják ezt kell beletölteni és akkor nem lesz gond, úgy hogy én azt töltöm... :lol: :lol:

És pont 'eztet a típust, vagy valami komolyabbat?

Már ha van belőle.. nem ismerem őket, és még nem volt időm utánanézni. :D

Hirtelen dolog volt.. benéztem Patyiékhoz, mert lassan kő vizsga, és nem tudtam mennyire számít egy két kisebb, nagyobb rozsdafoltocska...

Aztán hallottam, hogy van egy olajos ott a ...huh.. Jász-zsinor utcában asszem..

Gondoltam megnézem.. liquit akartam venni, az volt az utóbbi 4 csere alkalmával benne...

Nem volt nekik, de ezt ajánlotta a csávó... a Motulról meg nekem a verseny kocsik jutottak eszembe, így hirtelen vezérelve megvettem.. no meg mert kaptam hozzá egy szééép naptárat is.. Tele csini csajokkal :lol: (legalábbis gondolom.. az elején az van.. :D)

Háát.. meglássuk akkor..meghalni nem fog tőle a motor.. (max a 200ezer km-től :D) csak maradt majd egy lityi liqui-m is...azzal mit csináljak? :D :D

Jah.. és nem volt olyan drága.. olcsóbb volt mint a liqui, 10050Ft.

Igaz, azóta ahogy kerestem róla infót neten, találtam 8800 körül is.. :P

Link to comment
Megosztás:

És pont 'eztet a típust, vagy valami komolyabbat?

Már ha van belőle.. nem ismerem őket, és még nem volt időm utánanézni. :D

Hirtelen dolog volt.. benéztem Patyiékhoz, mert lassan kő vizsga, és nem tudtam mennyire számít egy két kisebb, nagyobb rozsdafoltocska...

Aztán hallottam, hogy van egy olajos ott a ...huh.. Jász-zsinor utcában asszem..

Gondoltam megnézem.. liquit akartam venni, az volt az utóbbi 4 csere alkalmával benne...

Nem volt nekik, de ezt ajánlotta a csávó... a Motulról meg nekem a verseny kocsik jutottak eszembe, így hirtelen vezérelve megvettem.. no meg mert kaptam hozzá egy szééép naptárat is.. Tele csini csajokkal :lol: (legalábbis gondolom.. az elején az van.. :lol:)

Háát.. meglássuk akkor..meghalni nem fog tőle a motor.. (max a 200ezer km-től :D) csak maradt majd egy lityi liqui-m is...azzal mit csináljak? :D :D

Jah.. és nem volt olyan drága.. olcsóbb volt mint a liqui, 10050Ft.

Igaz, azóta ahogy kerestem róla infót neten, találtam 8800 körül is.. :lol:

felesleges szerintem ilyen olajat rakni bele utcára.....

turboba is "csak" sárga LM került :P

Link to comment
Megosztás:

felesleges szerintem ilyen olajat rakni bele utcára.....

turboba is "csak" sárga LM került :D

Jóó.. szóval jó olaj :lol: Ez a lényeg.. (ha már megvettem nem öntöm ki, vagy adom el veszteségesen, és veszek tesco gazdaságosat helyette :lol: Ha a kasztni nem is, legalább a moci kapjon finomságot :P )

Bár ha lenne egy jó kasztnis-fényező.. meg kéne fogni a rozsdát.. vagy legalább lassítani... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Anti!

Ma voltam a kutyával dokinál,az altatás miatt le kellett mérni...és meglepett hogy csak 47kg..Mondjuk kicsit le van fogyva,de az max 2kg lehet.Pedig sokkal nagyobbnak tűnik....Mondjuk mikor ki kellett vinnem a kocsihoz egyedül,akkor ezt is elég sokak éreztem :D

Link to comment
Megosztás:

Anti!

Ma voltam a kutyával dokinál,az altatás miatt le kellett mérni...és meglepett hogy csak 47kg..Mondjuk kicsit le van fogyva,de az max 2kg lehet.Pedig sokkal nagyobbnak tűnik....Mondjuk mikor ki kellett vinnem a kocsihoz egyedül,akkor ezt is elég sokak éreztem :D

??? Miért kellett altatni??? Athos 61 kg, de rajta meg nem látszik, hogy ennyi lenne, csak kezd nagyon tömör izom lenni... bár lehet csak nekünk tűnik ilyen kicsinek, mert mindenki megretten amikor meglátja... holnap készülhet az egész rokonság, 22-en jönnek, vs Athos :D Nekünk azt javasolták, ha ilyen van, pokróc, és a két-két sarkát összefogva két embernek és a kutyunak is kényelmes...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.