Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ja jó lett volna ha sumi 3. lesz, de mondjuk az egyik red bull pl vettel nem dobogós úgy :D , sose voltam sumi fan de most látszott hogy tudja mit kell tenni ahhoz hogy a másik hibázzon

Nem is értem most miért nem reklamálsz....pedig most Button megérdemelte volna,hogy elvegyék tőle az első helyet :P :D

Hamilton mint mindig kritikán aluli volt :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is értem most miért nem reklamálsz....pedig most Button megérdemelte volna,hogy elvegyék tőle az első helyet :P :D

Hamilton mint mindig kritikán aluli volt :D

hát a hamiltonos ütközés egyértelműen Button hibája volt és tuti bünti lett volna belőle ha más csapattal teszi, de az alonsos szerintem versenybaleset hisz egymás mellet voltak és egyik sem engedett. A ferrari sem reklamált utólag sem pedig ők aztán rinyagépek. Amúgy Hamiltonnak idánre szerintem leakadt az óra, nem tudja elviselni, hogy ez a sumi hasonmás Vettel idén vb első lesz sajnos. Ez már tényleg vergődés.

Amúgy egy fanatilus szurkoló dolga hogy kiálljon a csapatáért :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én nem vagyok túl nagy F1 kedvelő, sokszor untat, de ez a tegnap nagyon kemény volt.

Volt minden ami kell egy izgalmas versenyhez: vizes pálya, száraz pálya, leállás, előzés, mezőnybevárás, löködösődés, büntetés, és a végén az a megcsúszás.... :D :D

Egy nascar mennyire uncsi lenne SC nélkül... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.