Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az árpád híd budai lejáratánál a nagy jobbkanyarban meg tudod nézni hogy jó a futómű. Ha konstans 104-el be tudod venni akkor jó. Már rengeteg kocsival megpróbáltuk, a 104 a rekord egy passattal. A lényeg úgy kell kanyarodni hogy nem mehet ez alá a sebesség egy pillanatra se.

Ami a szentendrei útra visz, tehát tovább a felüljüljárón? Mert ott elég nagy szégyen a 104... Pláne óra szerint...

Link to comment
Megosztás:

jóvanna a 180 csak oltás volt tuggyátok ti is az már bevállalós lenne....

de a 140re esk nem készültem rá, csak jó sebességgel érkeztem kanyarban fékezni buta dolog lett volna, így hát maradt az h fogtam az ívet és reméltem a guma és az erő velem lesz....

Link to comment
Megosztás:

jaaa abban a kanyarban nekem is megvolt a 140, csal éppen tolatva :wink: :lol: :lol: :lol:

na emberünk megjött :lol:

kérdés cartárs!

Betették már neked - a kocsidba a kötekedő kedvű fórumozok mijatt - a betöltőt? Mert kellene nekem némi sablon vagy méretlevétel...

Link to comment
Megosztás:

már mindent beraktak az autómba.....

én a pénzt, a jó munkásemberek meg a cuccokat :wink:

már csak arra várok hogy kész legyen a fényezés :roll: :roll: :roll: :roll:

de már nagyon bizsereg a talpam :twisted:

mert már kib****tul útálok BKV-zni (annak ellenére, hogy az elmúlt jó fél évben csak azzal közlekedtem) :evil: :x :? :!: :evil:

Link to comment
Megosztás:

jó, mert nekem a qpakhoz meg a gyűrűhöz kellene gyártani 3,14nát, amibe belemejen majd a betöltő... merthogy erre nem gondoltam....

tudod mire gondolok, arra a talpra amit anno nézegettem a kocsidnál 1x...

és a csőátmérőt nemtod?? vagy mit???

Link to comment
Megosztás:

azaz :wink:

csőátmérő kellene, mert ugye a gyári qpak ki fog jönni az egész gyári keretével 1ütt. namost akkor nekem oda kell heggesztenem egy csővet egy lemezre, ami majd be lesz faragva. Ennek a tákolmánynak passzolnia kellene a qpakhoz, h rendesen zárjon. Lefelé már nincs rumli, mert gumicső és 2 bilincs :wink:

Link to comment
Megosztás:

hát majd megnézem...ha még megtudom

de nekem aszonta a mester, hogy vhogy úgy lett megcsinálva, hogy a komplett cuccon (ami ugyi univerziális) lévő cső ivben nem passzolt, ezért majdnem tőben le lett vágva (maradt pár centi a gumis toldásnak) és ott lett összetoldva a gyárival. vagy vmi ilyesmi

Link to comment
Megosztás:

na fakk megint csuszik a vezerlescsere, kuplungcsere

Patyi el van havazva...a masik szerelo meg akit ismerek...naaaa őrá nem biznám az autómat..csak kibirja Soltvadkertet.... :roll:

mérnem viszed el szeles gabihoz???

legalább a vezérlést, mert a kuplungcsere elég kemény meló (persze ha a régi ablakon kiszedhető akkor nem, de ha új akkor motorkiemelés és szétkapni az egészet.....)

a vezérlés meg megvan pár óra alatt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.