Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szerintem pestről érkezett. Egy, hogy a hegyalján rohadt nagy a forgalom így nem igen lehet csapatni, kettő, hogy a híd rögzítőpillérjének vagy minek a másik oldalára nem érkezett volna meg akkor.

akkor el nem tudom képzelni, hogy borította meg...

Link to comment
Megosztás:

akkor el nem tudom képzelni, hogy borította meg...

Szerencsére semmi bajom nem lett,senki nem volt velem, csak a xe-nek lett vége.Semmi extra nem történt,a Krisztina út felöli lámpától indultam el.Kanyarodtam fel a hídra,-nem is mentem gyorsan-, és kidobta a hátulját jobbra, ügye ennek következtében az eleje indult volna át a szemközti 3 sáv felé,ellenkormányoztam,és így 180 fokot forogva, a menetíránnyal azonosan lévő 3+buszsávot végig csúsztam,majd a magas padkának neki csattanva borult fel a járdára.Végig "moziztam" az egészet,majd mikor megállt,szépen kimásztam belőle karcolás nélkül.

Ezúton is szeretném nagyon megköszönni, egykutynak,és Krisztiánnak a segítségüket,miután felhívtam őket,azzonal a helyszínre siettek.

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére semmi bajom nem lett,senki nem volt velem, csak a xe-nek lett vége.Semmi extra nem történt,a Krisztina út felöli lámpától indultam el.Kanyarodtam fel a hídra,-nem is mentem gyorsan-, és kidobta a hátulját jobbra, ügye ennek következtében az eleje indult volna át a szemközti 3 sáv felé,ellenkormányoztam,és így 180 fokot forogva, a menetíránnyal azonosan lévő 3+buszsávot végig csúsztam,majd a magas padkának neki csattanva borult fel a járdára.Végig "moziztam" az egészet,majd mikor megállt,szépen kimásztam belőle karcolás nélkül.

Ezúton is szeretném nagyon megköszönni, egykutynak,és Krisztiánnak a segítségüket,miután felhívtam őket,azzonal a helyszínre siettek.

Az a lényeg, hogy neked nincs bajod.

Kár a kadétért....

Link to comment
Megosztás:

hát kár érte, de a lényeg, hogy neked nincs bajod. Az XE-nek mi baja lett?

A motornak elméletileg semmi baja nem lett,az eleje(motorháztető, és a lökös kivételével)egyben maradt,mind a négy ajtó csukódik,a futómű+kerekek kuka,de pontosat csak késöbb tudok meg.

Link to comment
Megosztás:

A motornak elméletileg semmi baja nem lett,az eleje(motorháztető, és a lökös kivételével)egyben maradt,mind a négy ajtó csukódik,a futómű+kerekek kuka,de pontosat csak késöbb tudok meg.

Azért van pár kadétos kollega ott pesten, akik szerintem tudnak segíteni, ha talpra akarod állítani... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.