Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

miva! gerisre sikeredett? :lol:

tanuld meg uralni az erőt, csinálj sok powerslide-ot, oszt akkor nem fog zavarni a futómű ;-)

amúgy az nem volt gáz, csak rossz íven voltál

ha a belsőből húztad volna ívre (a külsőbe), akkor nem kellett volna fékezned, elment volna

viszont te pont fordítva mentél, Ricky-t meg nem szorítottad le a szembejövő sávba :lol:

Link to comment
Megosztás:

amúgy az nem volt gáz, csak rossz íven voltál

ha a belsőből húztad volna ívre (a külsőbe), akkor nem kellett volna fékezned, elment volna

viszont te pont fordítva mentél, Ricky-t meg nem szorítottad le a szembejövő sávba :lol:

áááá nagyon messze volt ő onnan :lol:

alig 60al mentem be és már előtte lassitottam.....szal nem vok boldog

Link to comment
Megosztás:

Hát ilyet még senkitől nem hallottam :smt108

én sem láttam még a saját szememmel élő cápát mégsem mondom, hogy nem létezik....

persze nincs kizárva, hogy én b@sztam el...de 98.05.25 óta vezetek legálisan astrát és ezt a kanyart a régivel öregurasan vittem 2esben 30al.....de ki fogom próbálni ujra....

Link to comment
Megosztás:

Sztem is kóser ezeknek a futómüve. (igaz,biztos van jobb is)

nekem full gyári, de sztem elég jó.. és párszor már autóztam vele határon is.. ott is kezelhető marad.. de sztem kanyarban fékezni... :smt107

csak óóóvatosan... (mondom én, aki egyszer közel 200al ment bele a 2/a újpesti lehajtójába.. nah ott volt satu.. de csak míg nem volt nagy az ív...) :angryfire:

Redi vki próbálja ki sztem, vagy nézesd át.. mondjuk az a kanyar elég meredek... én meg nem mondom mennyivel szoktam ott, ha gyorsba megyek.. érzésel megyek.. elötte lassít,és inkább benne nyomom neki.. amig lehet érezni hogy nem kezd kúszni...

lehet baromságokat mondok.. nem tok vezetni :wink: :oops:

ui: mondjuk ha 60nal mentél bele... :? és fékeztél.. háát nem tom..

Link to comment
Megosztás:

Más. Ma ütköztünk IQval.. no nem autóval.. :wink:

Köszi Iq. Egy már tuti.. légtömegmérő kihúzva.

Kicseréltük.. ugyanúgy ment a vasam. És ugyanúgy kidobta a lambda hibát.

IQBéla szerint jól megy a vasam.. aztán megmutiztam az alul hülyeségét, amire bólintott, illetve a magas fogyasztást. Ha ez utóbbi nem lenne, nem is érdekelne, de igy kiesz a gatyámból is.

Aztán IQ, miután elmentél visszatettem az aksit, és re villogtattam. 12, 31, 12. Fura.. most kijelezte a 31et is.

És nem akarom elkiabálni, de hazefélé mintha nem evett volna annyit. 20km alatt a BC szerint 10.2 re jött ki a 11-12 helyett. Még nem jött vissza hibakód, de alul maradt az a hülyeség.

Majd kipróbálom a te szondáddal.

tényleg! a lambda szondát lehet vhogy takarítani? mondjuk kicsit lemosni féktisztítóval ilyesmi...

Az hogy 95 vagy 98 as benyával megy az ember, fogyasztásban jelenthet vmit? Hallottam olyat, hogy állítólag 95ösböl 1-2 literrel többet eszik.. :shock:

Link to comment
Megosztás:

bazs láthom tanulsz :lol:

a szótárért mindig is sirás lesz ha így folytatod :lol:

Redi az a kanyar 60al shima, vmit benézhettél!

De ha a futómű a hibás, akkor minél előbb átnézetni vagy qpaktanács jeleggel összehivni gsis ismerősöket és csekkolni, mert ez az az autó amivel nagyot lehet huppani :idea:

Link to comment
Megosztás:

aztec

nem vagyok a tanítványod, ne örüjjé :lol:

csak ez épp így jött ki ;-)

futómű

én ott ültem redi mellett

nagyon szar íven ment és a kanyarban fékezett, azért ment ott olyan szarul

szóval Redi!

semmi para, húzd meg azt a kanyart a külső ívről is

meglátod, zsír lesz!

Link to comment
Megosztás:

lambdát tisztítani nem lehet és nem is szabad.Kémiai úton dolgozik és az érzékelő felület spec anyaggal van bevonva. Ha rossz egy megoldás = csere. :lol:

thx.. ettől féltem.. csak mert IQ tól kaptam kölcsönbe próbára egyett, és elég kormoska... egy ronggyal azért gondolom meg lehet törölni.. az csak nem árt neki...

Link to comment
Megosztás:

futómű

én ott ültem redi mellett

nagyon szar íven ment és a kanyarban fékezett, azért ment ott olyan szarul

pont az a lényeg , hogy a kanyar előtt fékeztem hogy a kanyar[b{ban már a gázt tudjam nyomni (persze csak ésszel..de ez most nem jött össze

szóval Redi!

semmi para, húzd meg azt a kanyart a külső ívről is

meglátod, zsír lesz!

nincs itt semmi para.....

pont azért most próbáltam ki mert vasárnap du. volt és sehol senki

de ki fogom próbálni még1x mert kib kiváncsi vagyok.....ültetés meg mindenképpen lesz mert bután néz ki, hogy akár egy sörösüveg is befér fektetve a gumi és a kasztni közé

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.