Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na, akkor mi is inkább csak legközelebb mennénk ki,ha majd lesz megint,és legalább te is kinn leszel,nem igazán mennénk ki úgy,hogy senkit se ismerek(nem mintha mi ismernénk már egymást személyesen, de te legalább már meginvitáltál minket).Majd,ha újra aktuális lesz akkor szólsz,még egyszer köszönöm.

Gyertek le a Blitzre... ott is lehet STI-ben ülni... :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

ha jól értelmeztem nézték az autó magasságát, meg ilyeneket, vannak ott is köcsög rendőrök ám. Olyan összegekre vágták meg őket, hogy a kocsija 2szeresét fizeti be majd.

ez nekem is átjött, az lenne izgi h min "veszekedtek" bent a kocsiban meg ott elvileg minden benne van a forgalmiban stb....

Link to comment
Megosztás:

Csak a sok off autó mellett elfér sztem még egy Golf is talán, ezért merészeltem ilyen gaztettre vetemedni

Egyébként meg nem gyenge a Wörti tali, 1-én kezdődik és sz@rásig van már most minden.....

ugyanmá nem tudnátok mit kezdeni a sok autóssal a talin, nem ehhez vagytok szokva :D

ráadásul ott 10 embernél több is össze tud tartani és nem a hiszti megy hogy messze van e a tali vagy nem

Link to comment
Megosztás:

ugyanmá nem tudnátok mit kezdeni a sok autóssal a talin, nem ehhez vagytok szokva :D

ráadásul ott 10 embernél több is össze tud tartani és nem a hiszti megy hogy messze van e a tali vagy nem

Ne sírjál mááár. :D Ott figyel a helyem egy vwben, szállás minden lenne, csak épp pénzem nincs rá. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.