Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pontosan ezt akartam szizso kollegának ish mondani h attól nem lehet fos, mivel pont ezt a jeladót szokták és talán a legegyszerűbb becsapni... Attól csak jobban kellene mennie...

becsapod a jeladót vagy megemeled a petrolnyomást, és így több benzint kap, Ok

az én ismereteim szerint ettől nem fog jobban menni

persze ha kap egy jó! direktszűrőt, egy rezonátorcsövet (amivel növelhető a beáramló levegő sebessége) és még valahogy úgy oldja meg, hogy mindig a lehető leghidegebb levegőt kapja akkor jobban fog menni. ja persze meg, a kipuff is, hogy az öblítés is rendben legyen.

de az hogy bedugsz egy ellenálást, hogy kisebb legyen a fesz. amit kap az ecu a jeladótól megvadítaná, azt nemhiszem. max. több a benzin, ami nem ég el.

ezért nem hiszek, "a földobom a mongúúz direktszűrőt" és száguld a verda tuningba! :lol:

(Corsa C-mbe az 1.2-es mocimhoz, ua az légszűrő kell gyárilag mint az 1.8 GSi hez. kérdem én mennyit érne egy direktszűrő az 1.2--n? :wink: )

na ez nem tartozodott ide, bocs a vakeré! :lol: )

felmerült mint lehetséges problem a vízhőfokjeladó, a lambda mellet, de kitudja. szvsz mindenkép megéri egy másik tutira jó lambdával kipróbálni alkatrészvásárlás előtt...

@Lac4

nem fejlesztó, továbbképzéssel foglalkozik!

Link to comment
Megosztás:

valszeg a vizhőfojeladóról beszéltek, nekem is elég érdekes értéket mutat

állitolag 2-3000 ft-os tétel....a kérdés annyi, hogy én is be tudom e rakni? :lol:

ha "vulkánon üldögélsz..." simán be tudod rakni... :lol: :lol: :lol:

bocs! :lol:

Link to comment
Megosztás:

de veled amugy is beszélni akartam.....neked van helyed szerelni otthon ugye? mert ha igen későbbiekben igénybe venném a lehetőséget meg pár klubtag segítségét :lol:

újabb hekker :lol:

sok köszönet nem lesz benne az tutto :wink: majd hívjuk Istit hozza a rendezői székét s majd vezényel....

Azokkal a képekkel ne fárassz már minekt, azt fél világ látta már cacheből jön browserben is :lol:

Link to comment
Megosztás:

jövőhétre már nekem is kész lesz..............de már kib...tul várom, mert utálok BKV-zni és viszket a talpam :lol:

tegnap majdnem elcsortam a kalaptartódat :lol:

és láttam a képeket a verdáról.....ráfért a javítás...ezzel anno valaki isszonyat gusztustalan munkát végzett :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erről jut eszembe, hogy én annó Geritől kaptam egy nem lukas kalaptartót, és én még mindig a lukassal járok... :roll:

pont ez járkált a fejemben fel s alá, csak mennk itt a fontosabb témák: néztem nagyot flórin a minap h minek takarod le :shock: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.