Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jók a képek.... :wink: :lol:

Bazs!

Verdaprojekt???

Véleményem a sárga kombiról kipróbálás után...

Szerintem nem megy jól, sőt... :roll: , kifelyezetten meglepett, hogy mennyire nem megy...aztán Isti is megerősített hitemben... :roll:

Lehet, hogy csak nagyon el van lustulva... :roll:

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt...

Elvileg ha lab.szonda lenne akkor sokat kellene fogyasztani a de 10 főlé nem nagyon megy nekem ,pedig utöm rendesen..

Légtömeg mérő remélem nem mert annak az árából átfujatom az autot:))

Ki fogom cserélni a gyertyát aztán kiderül.. mi lesz....de hihetetlen,hogy nem lehet egy kicsit örülni a gsi nek :lol:

De láttom nem csak nálam van a sárga lámpás láz:)majd összütünk egy sárga lámpás talit :lol:

Laci4 ugyan ez van 3-4 nem nagyon karaft aztán 5 ig tép torpan és utána 8 ig megint tép :roll:

Ilyenkor bánom hogy nem autoszerelő sulit végeztem :wink:

Link to comment
Megosztás:

és a mai tipp: a motor hőfok jeladó.. nem mükszik jól mondjuk.. ezért túldúsít.. ettől a lambda meg nem tom mit is mondott a szaki, néha kinai volt.. integrátor, meg babrátor.. stb megbolondúl, kidobja a lambdát)

Asszem ezzel fogom kezdeni. veszek valszeg vmelyik nap csergöben egy ilyen jeledót.. (ha nem nagy összeg,mert az olajra a gatyám is ráment) http://laci4.uw.hu/GSI/oil.jpg

Laci, nem beszélt a szaki hülyeségeket, csak azt is pontosan tudja, h melyik részegység hogyan müxik :wink:

A lényeg, hogyha a motorhőmérséklet jeladód nem jó, az ecu meleg motornál is "azt kapja", hogy hideg a motor, és ezért túldúsít. ez magyarázhatná a magas fogyasztást is.

szerintem vagy lambda vagy a hőfok lesz. a gyújtásra utcsóra tippelnék.

Link to comment
Megosztás:

De a túldúsítással szoktak játszani tunyingál is, ellenállással... :roll:

pontosan ezt akartam szizso kollegának ish mondani h attól nem lehet fos, mivel pont ezt a jeladót szokták és talán a legegyszerűbb becsapni... Attól csak jobban kellene mennie...

Link to comment
Megosztás:

Laci, nem beszélt a szaki hülyeségeket, csak azt is pontosan tudja, h melyik részegység hogyan müxik :wink:

A lényeg, hogyha a motorhőmérséklet jeladód nem jó, az ecu meleg motornál is "azt kapja", hogy hideg a motor, és ezért túldúsít. ez magyarázhatná a magas fogyasztást is.

szerintem vagy lambda vagy a hőfok lesz. a gyújtásra utcsóra tippelnék.

Nem is azt mondtam h hülyeséget! :lol: csak néha nekem volt kinai, de alapjában véve tudtam követni. Nagyon tud a "gyerek". Ö micsoda kicsoda_? vmi fejlesztőmérnök ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

IQ oksa. van neked amikor esetleg egész nap ráérsz? vagy legalább egy fél. Mondjuk 7végén,vagy hétfőn esetleg? addigra talán elmúlik ez a hülye esős idő.

Goofy én még igy is örülök a verdának, mert még igy is nagyon megy, csak tudni kell igy autózni vele... (indulás gázfröccsel, különben beragad) :twisted:

Még igy is csúnyán elpicsáz jópár autót.. csak a fogyi ne lenne ilyen sok :lol:

Mondjuk ez a fent torpan egyet szitu volt vkinek emlékeim szerint.

Atom, nem soniqnak? és ha jól emlékszem cserélgette is a légtömegmérőket... vagy keverem a szezont a fazonnal? :oops: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Norbi G csinájj má pár képet a vasról :x

a 2 napos eső jót tett a fehér szinnek :lol: :lol: :lol:

itt vannak a hirdetés képei

de veled amugy is beszélni akartam.....neked van helyed szerelni otthon ugye? mert ha igen későbbiekben igénybe venném a lehetőséget meg pár klubtag segítségét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.