Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

egy kis kedély-javító ;-)

12580670.jpg

bár ahogy néztem, ez szerintem cdx lehetett anno (krómcsík a díszlécben), akkó viszont X20XEV a moci (feltéve, hogy kétezres)

viszont érdekes az 5 csavaros felni, gondolom a turbo cali kerékagya mehetett alá...

a kép link is egyben, rákkattintva nagyobb lesz :wink:

Link to comment
Megosztás:

bár ahogy néztem, ez szerintem cdx lehetett anno (krómcsík a díszlécben), akkó viszont X20XEV a moci (feltéve, hogy kétezres)

viszont érdekes az 5 csavaros felni, gondolom a turbo cali kerékagya mehetett alá...

de Laci4 verdáján is van diszcsik...és állitolag az is géjesi :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Tom : hogyne lenne toyota fórum, csak oda sose ir senki, mert nem romlik el semmi rajtuk :lol:

Visszafogom az offot igérem. csak gondoltam hátha érdekes info, hogy egy amúgy méregdrágának tartott alkatrészárú tipus egy fontos alkatrészének az ára olcsóbb mint a gsi-é.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este volt szerencsám kipróbálni egy C20SEH mocis Kadettet.Hát, naon tessett!Főleg, hogy nem igazán lehetett vele normálisan közlekedni.Olyan volt, mint egy rakéta.Még az élmény után is ölég sokáig vigyorogtam magamban.Tudjátok, mint a jóllakott naközis! :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tom : hogyne lenne toyota fórum, csak oda sose ir senki, mert nem romlik el semmi rajtuk :lol:

Visszafogom az offot igérem. csak gondoltam hátha érdekes info, hogy egy amúgy méregdrágának tartott alkatrészárú tipus egy fontos alkatrészének az ára olcsóbb mint a gsi-é.

Örülök hogy soha nem romlik el rajtuk semmi. Ezt megmondhatnád a mi Yarisunknak is... :roll:

Az alakatrészárakról meg kicsit más véleményen vagyok, de boldoggá tesz hogy a Celicádhoz olcsóbban tudtál kuplugot szerezni, mint a GSi-hez! Használd majd egészséggel!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

hát kellett 1-2 dolgot javítani az autómon a rozsda csámcsogása miatt.... :shock:

mind2 küszöb rohadt hátul, a tankbetöltőnél nem is volt már doblemez :? csak rozsda

ma meg tolom a fényezőhöz és talán jövőhéten már lesz is autóm.... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este volt szerencsám kipróbálni egy C20SEH mocis Kadettet.Hát, naon tessett!Főleg, hogy nem igazán lehetett vele normálisan közlekedni.Olyan volt, mint egy rakéta.Még az élmény után is ölég sokáig vigyorogtam magamban.Tudjátok, mint a jóllakott naközis! :lol: :D :lol:

És nem lett belőle vásárlás? :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.