Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Antival is mehetek mint utas. Biztos jót izgulnék :lol: Egyébként multhéten kintvolt egy srác ezüst turbós astra coupéval (fóti talin beszéltünk is) meg pénteken is na vele kéne menni Antinak. Megnézném mit tud a tuning van. Mi a Calival kaptunk egy-másfél autót. Srác elmondása szerint nincs semmi tuning a kocsijában és 190ló. (Fóton én is szemügyre vettem a motorteret és nem láttam tuningra utaló bontás nyomot)

:roll:

Link to comment
Megosztás:

Nekem gyári és van katim. Semmi tuning még a légszűrő is eredeti!

Képzeljétek egyik ismerősöm mondta,hogy van eladó újpesten egy turós FASTRA sötét-kkk-ék. :lol:

Ha kikapok akkor egy üveg Cola a tied!  :wink:

Hmm.. nem is taliztam vele.. mennyibe mérik?

Link to comment
Megosztás:

Laci4-nek meg nem megy rosszul a gépe csak már megszokta ! Szerintem.......ugye Laci?  :lol:

Háát az tutkó, hogy megszoktam, (bár a tegnapi bms sztori kira volt) :twisted: meg az is hogy nem megy rosszúl, de sajna az is, hogy ment ez jobban is.. (lásd videókat az oldaladon :wink: a kis suhanást.. amikor pl 3ban is vissza kellett még vennem 8) )

Az a alull lomhaság ne lenne.. :evil:

De lehet lassan megoldódik IQ nak hála...

Meg megyek mindjárt veszek pro-tec csodalöttyöt is.. aztán üanyag szűrő + olaj csere...

Elvileg az kitakarítja az injektorokat ha esetleg dzsuvás lenne...+ szívó szelepeket is takríja...

http://www.pro-tec.hu/flc.htm#termek

Link to comment
Megosztás:

Protec ? Ejjjj.....ilyen zagyvaságokat ne locsolj bele szerintem. :D Cseréld ki a szűrőket és kész. Anno Sciroccoval megszívtam........tuti tisztitó folyadék..........pár hónap----> AC csere............

Most cserélsz oljajat is? Milyen lesz benne?

Még nem cserélem az olajat, de záros határidőn belül akarom(a hónapban) Valszeg mint a tiedben.. (valvo 5w40)

Pro-tec sokak kipróbálták már, és semmi negatív tapasztalat.

(a leírás szerint Opel is ajánlja :lol: )

Link to comment
Megosztás:

A hidrótőke miatt rakom bele mert ha már picit szutykos az olaj félek nehogy eltömítsen valami olajfuratot a kosz.........meg hidegben is sokkal gyorsabban felkapja az olajat. :lol:

Lehet,hogy hígabb de gyorsabban eljut ahova kell. Persze lehet faxság ezt csak én gondolom és lehet hibádzik az elméletem. (Picit hangosabb a motor az tény :D )

Link to comment
Megosztás:

nekem nagyon bejött a valvo 10w40...sokkal csendesebb lett a moci

kuplung esetében szvsz csakis gyári cuccost tegyél bele.

én kb fél éve cseréltem és nem gyárit raktak be és most szívok vele, mert szar (persze azis közrejátszik, hogy nekem csak csapágyat és tárcsát cseréltek, pedig mondtam hogy dobják ki az egészet....úgyhogy azt ajánlom hogy csere az egész és akkor tuti)

Link to comment
Megosztás:

Majdnem elfelejtettem hogy milyen kuplung szettet érdemes venni GSI-be(csapágy ,szerk. tárcsa)?

Gondolom a gyári bazi drága......bár az utángyártott sem lehete ócsó.

Ki mit mond mit érdemes venni?

én most nézem a SACHS-ot.....a készlet 71290 huf :?

kess neked mit raktak bele?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.