Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Opeles lettem megint... :lol: :D

Ákos és Piiista révén vettem egy 94-es Combo-t... 1.7 szívódééééé, isuzu... mókás teherautózni... :)

Akkor vedd már ki ezt a ronda kék dögöt és tedd be a malteros combót! ;)

Szegről végről akkor most Corsás vagy,nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Az idén 20 éves Kadettom úgy ment át a műszakin mint a sicc. Sok, fele annyi idős autó megirigyelné. Mondták, hogy nagyon szép az alja, a fékek makulátlanok, futóművet félig betekert konikkal 60as ültetéssel is 75%-ra mondta a gép, bár a rázópadon viccesen remegett az egész kaszni és a görgősorra állás is meleg volt, kb 3 cm-re volt a leömlő a talajtól (mutatok majd róla képet ha Soly átküldi). Azt mondták ha lenne benne egr szelep akkor a zöldkártya matrica sem piros lenne rajta.

Link to comment
Megosztás:

ja! szarul néz ki a kapa a subaru csomagtartójában, meg sose lehet úgy lecsukni az ajtót :D

Ennyi... :lol: :D

De a lényeg, hogy Detti autóját is kivonnánk a kutyázásból, mert vállalhatatlanul néz ki emiatt belülről... ezért a doboz, meg hát igen, családi háznál mindig jól jön, ha vinni kell ezt azt amazt... ráadásul dízel is, keveset is fogyaszt, melóba járni is patent lesz, így a Subarut is ki tudom vonni a mindennapok dugózásából...

Röviden ezért lett...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.