Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

húú azaz első rendszá,tábla elég furin áll....

mikori évjárat? és mérnem csináltál még saját képeket???

mit kell csinálni a sibedával?

majd lesz nagymatrica rendszám oldalt

még nem volt időm digigépet kunyerálni...és még picit dolgozni kell rajta

a sibeda meg nem megy hátra :?

ugy tunik a bal oldal megindul de a jobb nem...bazs már jol rámijesztgetett de azért remélem lehet vmit csinálni

Link to comment
Megosztás:

redline : grat, nagyon szép kocsid lett, én is nézegettem amikor felkerült a hasznaltauto.hu-ra. Te bevállaltad, én nem, kiváncsi vagyok melyikünk járt jobban.

ez egy olyan kérdés ami lehet nem válaszolódik meg 1 év alatt (sem)

Nálam nagyon fontos szempont volt az, hogy az eladó szimpi volt és az auto jó állapotunak tunt. Télleg nincs időm szaladgálni autokat nézni, szervízbe hordani állapotfelmérésre. Kib nagyon el vagyok havazva melóval. Lehet, hogy 1-2 hónap alatt találtam volna kicsivel jobbat kicsivel olcsóbbért de az is lezhet, hogy nem. És az sem mindegy, hogy mennyit nyertem vagy veszítettem volna időben, pénzben azalatt az 1-2 hónap alatt. Ha egyáltalán osszejött volna valami.

Most ez van tudom, hogy vannak hibái kicsit el is vagyok kenődve mert még nem volt kocsim ill. nem volt olyan amivel ennyit kellett volna törődni. Erre most rá kell költeni némi pénzt de aztán (remélem) jó lesz.

Az Antival meg menjetek már 1et mert nagyon viszket a talpa :lol:

Link to comment
Megosztás:

Laci4!  

Nem tudom melyik a DIS gyújtás, de ha jól emléxem a kettőnkében ugyanaz van.  

Az enyémben olyan, hogy külön van a gyújtás a nemtudommitől. Szóval kéz bizbasz van a motor jobb oldalán, nem egy, mint a régebbieknél. Ha akarod ma délután szabad vagyok... Ha a kipróbálás nem nagy barkácsolás, valamint megcsinálod úgy, hogy ne legyen nekem utána rossz, akkor sporttársi alapon találkozhatunk. Ma délután-este például rá is érek ilyesmikkel játszani. Hívj fel telefonon. (Ja és a telszám: 06303843626 )

De aztán el ne rontsd nekem, mert ....

Sőt, most hogy így emlegeted, van egy lambdaszondám is, amit cseréltem, pedig nem kellett volna, csak elő kéne keresni. Remélem nem dobta ki apám. Nagy bőszen szórja ki az ilyesmit a garázsból.

Ma sajna nem jó,mert megyek :smt068 aztán meg melózni... :?

De valamikor élnék a lehetőséggel. Egyébként Sz.Gab szerint nem lehet baja.. pláne egy rövid kör erejéig...(mondjuk új kábelekkel lenne a tuti :oops: 8) ) és egyébként erről lenne szó:

http://laci4.uw.hu/GSI/19.jpg , http://laci4.uw.hu/GSI/trafo.jpg

http://laci4.uw.hu/GSI/trafo1.jpg

Ha jól emlékszem 3db 10 es vagy 13as csavar fogja.. +a gyertyakábelek le, meg a 3 polusú csati.. oszt csá...

Ha meg mégis lenne baja, természetes h perkálok...

A lambdát meg nagyon megköszöném..ha ez a kettő összejönne,rohadtúl jót tenne a pénztárcámnak. nem kellen sok 10ezreket kidobnom, könnyen lehet feleslegesen :?

Neked a gyújtáskábelek lettek cserélve nálad? Gyáriak(beru) ?

Link to comment
Megosztás:

benzin :lol: :D De gonosz !

Amúgy nem azt írtad vhol h kicsit meg lett piszkálva?

Háát ha az enyém jó lenne, lehet megpróbálhatnánk :wink: Pláne ha olyan lenne mint 1 évvel ezelött 8)

Bár tegnap mondjuk egy érdekes effekt ért, mert elkezdett tólni a vácin egy böszme nagy bömös régi dupla kereklámpás...

Vissza kettő padló.. kezdett lemaradni elég dúrván...aztán jött a összekötő alatti kanyarkombináció(a szar gumikkal ott nem játszok),igy szépen elémkerült.. mondom nézzük mit tud.. (egy szép kékes M betű volt a seggén, és elég nagy wruuuuuúúUUUuuuuUuuu hangja..

Mondom ehh. csak nem vmi nagy állat...

Hát sztem nem, mert nagyon csunyán megaláztam.. Elöttem indúlt a lámpától.. toltuk egy-- kettő... kettöben 4-és 6ezer között "szökdécseltem" a seggétől 05-1 méteren belül.. (gáz viszzavesz padló vissza padló..) szegény..

majd a szélső sáv szabaddá vált, jobbra ki, padló.. 3..padló.. és már kapott 1 autót..

jött a lámpa.. fék... a srác mellém gurúlt(fiatal suhanc volt) de meredten nézett előre..nem mert oldalranézni, pedig diskuráltam volna vele, hogy mi van a vasban.. utána már csak gurúlt.. én meg el a megyeri irányába...

Milyen motorok vannak ezekben? Biztos nagy volt, de nem elég nagy.. van mondjuk vmi 5 henger és sacc annyi ló mint a mienk? Lehet autómata volt.. a hangja olyasmit sugalt :lol:

Link to comment
Megosztás:

IQ !!

Thx, megbeszéljük! Majd felcsöröglek ha jó, oszt majd megasszondod hogy mi a szitú...

Ha tudsz vmit a meglévő nem lévő szondádról, plz írj.. jó lenne azzal együtt összehozni...

Petya: nosza neki.. kivi lennék az eredményre...ha úgy megy mint a Lacié... :? Igaz nem autóztad ki.. de akkor is sovány volt.. Legalábbis akkor...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.