Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintetek fékerőelosztó nélkül hamarabb blokkol a hátsó kerék mint az első és kisebb a fékhatás? Ma szembesültem azzal, hogy a kadett alatt nincs egy db szabályzó sem. Mivel az ABS meg bekötetlenül maradt ha satuféket nyomok elindul a hátulja oldalra. Gondolom ezért akkor.

Jesssz.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek fékerőelosztó nélkül hamarabb blokkol a hátsó kerék mint az első és kisebb a fékhatás? Ma szembesültem azzal, hogy a kadett alatt nincs egy db szabályzó sem. Mivel az ABS meg bekötetlenül maradt ha satuféket nyomok elindul a hátulja oldalra. Gondolom ezért akkor.

bázz mióta montad h keresel olyan cuccot, tárcsás hídhoz kell ugye 3/20 as jelzésű mert kevesebb nyálot :D enged hátra......

sok madárfióka, cserélt tárcsás hídra mert az milyen jó és annyi olajat kapott mint a dobfék és már ment is a kereszt, egy ideig nekem is volt h dobfék szabályzója volt de nem mozdult a hátulja, nem is használtam sürűn.....

valami pár ezerért lehet kapni állítható szabályzót talán duenen.......azt meg be kell állíttatni

hogy van németül a szélesítés?(c kadetthez)

Link to comment
Megosztás:

HELP!

16os H Astra lemezfelni, vagy 4x100, vagy 5x110, az mind1. Fel szeretném próbálni a fosomra, hogy felmegy-e a féktől előre.

Ha valakinek, valakinek az ismerősének, valaki ismerősének az ismerősének van ilyen és 3percre kölcsön tudná adni, azt nagyon megköszönném. :D

Ha felmegy és esetleg eladó a felni, akkor meg is venném, viszont csak 4x100ast. :lol:

Hétvégén érnék rá a próbára. :D

Link to comment
Megosztás:

HELP!

16os H Astra lemezfelni, vagy 4x100, vagy 5x110, az mind1. Fel szeretném próbálni a fosomra, hogy felmegy-e a féktől előre.

Ha valakinek, valakinek az ismerősének, valaki ismerősének az ismerősének van ilyen és 3percre kölcsön tudná adni, azt nagyon megköszönném. :D

Ha felmegy és esetleg eladó a felni, akkor meg is venném, viszont csak 4x100ast. :lol:

Hétvégén érnék rá a próbára. :D

turbo felni van elég, mondd mikor jó neked :)

Link to comment
Megosztás:

bázz mióta montad h keresel olyan cuccot, tárcsás hídhoz kell ugye 3/20 as jelzésű mert kevesebb nyálot :D enged hátra......

sok madárfióka, cserélt tárcsás hídra mert az milyen jó és annyi olajat kapott mint a dobfék és már ment is a kereszt, egy ideig nekem is volt h dobfék szabályzója volt de nem mozdult a hátulja, nem is használtam sürűn.....

valami pár ezerért lehet kapni állítható szabályzót talán duenen.......azt meg be kell állíttatni

hogy van németül a szélesítés?(c kadetthez)

ja kerestem de azért mert Dedeó mondta, hogy cserélni kéne mert szar, de nincs is így nem lehet szar. Akkor még úgy volt, hogy beköttetem az abs-t de még mindig nem történt meg, meg hát ha van abs attól még nem baj ha van fékerőszabályzó. Bekerül astráé azt annyi.

Link to comment
Megosztás:

akkkóóóóó nem ide kéne írni, hogy ilyen kell....tán :lol: :D :) ;)

Keresek próbára és ha jó kell. :D

Azért nem akartam a hirdetésekbe írni, mert gondoltam hátha valakinek van itt közületek télifelni garnija, ami ilyen és megenged egy próbát.

De szerintem szombaton délelőtt bemegyek az Opel szalonba. Ott csak van. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.