Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nos hát összetörtek picit. Caravannal voltam, Árpád útra akartam kikanyarodni a felüljáróra, Lantinál a víztoronynál, csak a túloldalon, és közben hátulról belém jött egy csávó.

Először elismerte, de aztán vitatta, mert kötelező jobbra haladás tábla van ott, és jobbra is fordultam (volna), csak nem a híd tövébe, hanem fel rá. Állítólag ezt nem szabad, ezt mind a 3 pék megerősítette. Én fenntartom hogy ez marhaság, de nem akartam vitázni, tény hogy stop táblánál (vagy kicsit utána) álló autóba belement hátulról.

Mivel rendőrségi intézkedés történt, meg kell várni a határozatot hogy ki a hunyó, ráírta amúgy hogy elismeri, de addig nem fizet a biztosító... (~2hónap). Hátsó ajtó tört meg rajta a dísznemtommi, kicsit a lámpa, és a lökhárítón a fényezés. Az alja nemtom kapott-e. Mindenesetre a hátsó ajtó nyílik és csukódik is. A C5-nek semmi baja nem lett csak a rendszámtartó tört össze, meg kicsit a fényezése kapott.

Örülök hogy mára szabit vettem ki így legalább van mit csinálnom <_<

És köszi Ákinak a telefonos segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Nos hát összetörtek picit. Caravannal voltam, Árpád útra akartam kikanyarodni a felüljáróra, Lantinál a víztoronynál, csak a túloldalon, és közben hátulról belém jött egy csávó.

Először elismerte, de aztán vitatta, mert kötelező jobbra haladás tábla van ott, és jobbra is fordultam (volna), csak nem a híd tövébe, hanem fel rá. Állítólag ezt nem szabad, ezt mind a 3 pék megerősítette. Én fenntartom hogy ez marhaság, de nem akartam vitázni, tény hogy stop táblánál (vagy kicsit utána) álló autóba belement hátulról.

Mivel rendőrségi intézkedés történt, meg kell várni a határozatot hogy ki a hunyó, ráírta amúgy hogy elismeri, de addig nem fizet a biztosító... (~2hónap). Hátsó ajtó tört meg rajta a dísznemtommi, kicsit a lámpa, és a lökhárítón a fényezés. Az alja nemtom kapott-e. Mindenesetre a hátsó ajtó nyílik és csukódik is. A C5-nek semmi baja nem lett csak a rendszámtartó tört össze, meg kicsit a fényezése kapott.

Örülök hogy mára szabit vettem ki így legalább van mit csinálnom <_<

És köszi Ákinak a telefonos segítséget.

már látom, elolvastam még1x

Link to comment
Megosztás:

Nos hát összetörtek picit. Caravannal voltam, Árpád útra akartam kikanyarodni a felüljáróra, Lantinál a víztoronynál, csak a túloldalon, és közben hátulról belém jött egy csávó.

Először elismerte, de aztán vitatta, mert kötelező jobbra haladás tábla van ott, és jobbra is fordultam (volna), csak nem a híd tövébe, hanem fel rá. Állítólag ezt nem szabad, ezt mind a 3 pék megerősítette. Én fenntartom hogy ez marhaság, de nem akartam vitázni, tény hogy stop táblánál (vagy kicsit utána) álló autóba belement hátulról.

sztem is bullshit, mert 1 mindenki felhajt onnan, kettő a pék hülye hozzá alapban (kb 10-15% ot ismerek akik nem) 3 a kötelező haladási tábla azért van ott, hogy a 2 sávon keresztül ne forduljon az ember a Váci irányába, nem azért, hogy megakadályozza a hídra felhajtást, lévén ott ha jól emlékszem anno- nem záróvonalon keresztül hajtasz fel. Nem mellékesen a szabálytalan helyen parkoló autóba ha belemennek nem a parkoló a hibája <_<... az más kérdés, hogy azért megkapja a büntijét, de azt külön eljárásban kell(ene) végezni, de mint tudjuk a magyar rendőr nem ismeri a kreszt, ráadásul lusta is utánanézni, és papírokkal foglalkozni... - Remélem jól sejtem és értem, hol is történt a dolog.

Link to comment
Megosztás:

sztem is bullshit, mert 1 mindenki felhajt onnan, kettő a pék hülye hozzá alapban (kb 10-15% ot ismerek akik nem) 3 a kötelező haladási tábla azért van ott, hogy a 2 sávon keresztül ne forduljon az ember a Váci irányába, nem azért, hogy megakadályozza a hídra felhajtást, lévén ott ha jól emlékszem anno- nem záróvonalon keresztül hajtasz fel. Nem mellékesen a szabálytalan helyen parkoló autóba ha belemennek nem a parkoló a hibája :)... az más kérdés, hogy azért megkapja a büntijét, de azt külön eljárásban kell(ene) végezni, de mint tudjuk a magyar rendőr nem ismeri a kreszt, ráadásul lusta is utánanézni, és papírokkal foglalkozni... - Remélem jól sejtem és értem, hol is történt a dolog.

Ott nem egy, nem két ember hajt fel, többek között én is.. de bevallom, én se emlészem, hogy van-e záróvonal. Szerintem nincs.

Van ott egy tükör is.. szerintem pont ezért, hogy lássák az onnan jövőket..

Engem jópár éve hajnalban, melóból hazafelé(szerencsém,hogy rajtam volt a benti feliratos, fényvisszaverős ruhám, igy elnézőek voltak), szóval engem ott balra kikanyarodásért fogtak meg.. kérdezik, ugye tudom mi volt a gond? mondom..háát..azon kivűl, hogy önök is dolgoznak? :D (korunkbeliek voltak.. ) ha jól sejtem, hogy nem lehetett volna balra kanyarodnom.. (megjegyzem olyan hajnali fél négy körül) mondom sehol senki...én meg siettem (Műszaki ügyelet a hátamon felirat.)

Na jó.. menjen.. de többet ne tegyen ilyet :D

Nah de ez régi dolog.. a mostani meg.. meg kell nézni, van-e záró.. ha nincs, szerintem nagyon nem egyértelmű, hogy nem lehet felhajtani..

Hopsz, és nincs záró.. mondjuk jóhogy nincs.. a lehajtók miatt se lehet..

Mondjuk tényleg elég határeset <_<

Link to comment
Megosztás:

már látom, elolvastam még1x

neked is köszi amúgy hogy felajánlottad h lejössz ha gáz van, de nem kellett. Hülye voltam hogy nem háborodtam fel rendesen amikor rendőrt hívatott a rendőrrel..

Ááá egy info: 68km/h-ra van állítva a radarja ott mindig :)

Hopsz, és nincs záró.. mondjuk jóhogy nincs.. a lehajtók miatt se lehet..

Mondjuk tényleg elég határeset <_<

Szerintem akkor lehetne ilyen szaggatott záró mint amikor csak egyik oldalon lehet előzni ha ilyen félig áteresztő hártyát akarnának oda :D

Amúgy ott volt mind3 rendőr tuningseat olyan szépen bekanyarodott a hídról balra nagyívben záróvonal meg minden. Nemcsináltak semmit :D

Link to comment
Megosztás:

Nos hát összetörtek picit. Caravannal voltam, Árpád útra akartam kikanyarodni a felüljáróra, Lantinál a víztoronynál, csak a túloldalon, és közben hátulról belém jött egy csávó.

Először elismerte, de aztán vitatta, mert kötelező jobbra haladás tábla van ott, és jobbra is fordultam (volna), csak nem a híd tövébe, hanem fel rá. Állítólag ezt nem szabad, ezt mind a 3 pék megerősítette. Én fenntartom hogy ez marhaság, de nem akartam vitázni, tény hogy stop táblánál (vagy kicsit utána) álló autóba belement hátulról.

Mivel rendőrségi intézkedés történt, meg kell várni a határozatot hogy ki a hunyó, ráírta amúgy hogy elismeri, de addig nem fizet a biztosító... (~2hónap). Hátsó ajtó tört meg rajta a dísznemtommi, kicsit a lámpa, és a lökhárítón a fényezés. Az alja nemtom kapott-e. Mindenesetre a hátsó ajtó nyílik és csukódik is. A C5-nek semmi baja nem lett csak a rendszámtartó tört össze, meg kicsit a fényezése kapott.

Örülök hogy mára szabit vettem ki így legalább van mit csinálnom <_<

És köszi Ákinak a telefonos segítséget.

A rendőrségi papíron kívül kék-sárgát töltötetek?

Link to comment
Megosztás:

A rendőrségi papíron kívül kék-sárgát töltötetek?

igen, csak végül nem írtuk alá mert a rendőr szerint nem sok értelme van, mert úgyis az ő határozatuk lesz az ami ér majd valamit.

ma reggel hívott az Allianzos, hétfőn jönnek is felmérni, ő is mondta hogy akkor nem kell a papper.

Link to comment
Megosztás:

igen, csak végül nem írtuk alá mert a rendőr szerint nem sok értelme van, mert úgyis az ő határozatuk lesz az ami ér majd valamit.

ma reggel hívott az Allianzos, hétfőn jönnek is felmérni, ő is mondta hogy akkor nem kell a papper.

Hmmm, érdekes, nálam másképp ment.

Link to comment
Megosztás:

:D :) :D :D

akartalak hívni, de nem leltem a számodat

majd dobd át :D

átépítéshez cuccért jöttetek ?

Ja ja, azért voltam fent. Ott is hagytam Pesten a 3/4ed fizetésem majdnem és még hátfalat nem tudtam venni. Majd azt még keresnem kell, u.gy.-t nem akarok venni, de lehet sajnos az marad, ha nem találok normálisat. <_<

A számom megtalálod a profilomnál szerintem, Én legalábbis látom ott :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.