Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én néha nézem, amikor otthon vagyok épp és eszembe jut, egyébként nem görnyedek a tv előtt, meg nem keresem vissza rtlmoston hogy megnézhessem, főleg most mióta nincs olivér, rajta lehetett röhögni legalább, csinálta a hülyeségeit, azóta szerintem összefoglalót nem is láttam mióta kiment. <_<

Link to comment
Megosztás:

és lesz aki megveszi, és közlekedni fog vele, miközben ez gyakorlatilag a legdurvább kókányolások egyike. Ott lőném fejbe az ilyet, amikor eszébe jutott a gondolat, hogy fúr rá 4 lyukat.

Arról nem is beszélve, hogy egy gyönyörű BMW felniről van szó :D

Sebaj, a kupak ápol és eltakar (mint a koporsó az első komolyabb kanyar után ezzel a kerékkel)... <_<

Link to comment
Megosztás:

mér vannak akik a féktárcsát is így használják, szerintem az se jobb.

Azért azt ne felejtsük el, hogy a tárcsának nem kell kanyarokban elviselnie mindenféle oldalirányú hatásokat, illetve nem az cipeli a terhet.

No meg azt odaszorítod a felnivel is az agyhoz, meg stb.

Ez viszont kész életveszély. Azt az "átszakadt" lyukat pl. hogy húzod meg?

Illetve majd nézd meg a felnid belő oldalát, van-e mindenütt elegendő anyagvastagság ilyen kókányolás végrehajtásához.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt a legtökéletesebb a verda, hát mit mondjak, az akksit valami szívja le, holnap viszem régi cimborámhoz(még a streetracingból)villamosságis, megnézi, meg hát ugye tudjátok(lehet aki még nem)én 02.50-kor kelek minden nap, és hát ha kimegyek mondjuk fél 12, vagy 12-ig akkor elég gáz a felkelés.De, ha jó lesz a xe, akkor lehet most is kimegyek.A poló érdekel majd mindenféleképp, meg szeretnék rendszámtáblatartót is, de ezeket úgy 2-3 hét múlva tudnám beiktatni a büdzsémbe,talán szólt már neked mackósajt is,de személyesen megdumáljuk úgyis!

már sok-sok aranyad lehet <_<

akkor egy pár keret ? gsi c matrica is kellene néked ?

Link to comment
Megosztás:

már sok-sok aranyad lehet <_<

akkor egy pár keret ? gsi c matrica is kellene néked ?

Holnap kiugrok, és megdumcsizzuk a dolgot, mondjuk, ha van éppen rendszámtáblatartód 1 pár, azt kihozhanád, ja és mi volt a xe baja?Megint filléres dolog, a csomitartóba a lámpa folyamatosan villágított,mert ugyebár kieset az kis franc, az 5.ajtóból, aminek le kellett volna nyomnia a kapcsolót,mikor lecsukom azt, így 1 nap alatt leszívta az energyt, ha van valakinek esetleg fölösbe(a Laci barátom azt mondta, hogy elméletileg a kárpittartó műanyag is jó oda?), hozhatna holnapra nekem 1-et.Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Holnap kiugrok, és megdumcsizzuk a dolgot, mondjuk, ha van éppen rendszámtáblatartód 1 pár, azt kihozhanád, ja és mi volt a xe baja?Megint filléres dolog, a csomitartóba a lámpa folyamatosan villágított,mert ugyebár kieset az kis franc, az 5.ajtóból, aminek le kellett volna nyomnia a kapcsolót,mikor lecsukom azt, így 1 nap alatt leszívta az energyt, ha van valakinek esetleg fölösbe(a Laci barátom azt mondta, hogy elméletileg a kárpittartó műanyag is jó oda?), hozhatna holnapra nekem 1-et.Köszi.

jáú :D

olyan kapcsoló cucc kell ?

ami lenyomódik, ha lecsukod az ajtót ?

hol vannak a kadettosok ? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.