Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gratula Redi...

De valamit kezdj az autóval, mert néha még a visszapillantóban is eltűntél... :lol: :D

meg kell csinálgatni azt a pár dolgot amiről beszéltünk mert engem ezek nagyon bosszantanak.....egyenlőre csak ésszel..és azután is természetesen

meg még kicsit fura, hogy ülök egy astrában ugyanazt látom mint eddig csak a jobb szélső pedál nyomogatására van reakcio....

Link to comment
Megosztás:

Részemről is gratula.. bár nem láttam melyik vasat vetted meg.. lemaradtam :lol:

A többihez meg.. jaja.. elösször szokjad szerintem is.. Nekem egy 800kg és 105 Lovas kocsi után is igencsak szokni kellett.. de hamar megszokhatja az ember..

Nekem pl már néha olyan mintha nem is menne a vas..

De tegnap kicsit megautókáztattam petyát, és nagyon Vigyorgot.. hogy úúúúúú ba+.. ez nagyon meeeeeegy.. :D

Link to comment
Megosztás:

De tegnap kicsit megautókáztattam petyát, és nagyon Vigyorgot.. hogy úúúúúú ba+.. ez nagyon meeeeeegy.. :lol:

Megtaláltátok végül a torpanás okát? Mi volt?

Mert én is úgy emléxem, hogy még valamikor 2004 őszén vittél egy kicsit az autóddal, és úgy éreztem én is hogy úúúúúúúú ba+...!, de múltkor (amikor megvágtak öt rongyra) hiányzott belőle valami.

Link to comment
Megosztás:

Megtaláltátok végül a torpanás okát? Mi volt?

Mert én is úgy emléxem, hogy még valamikor 2004 őszén vittél egy kicsit az autóddal, és úgy éreztem én is hogy úúúúúúúú ba+...!, de múltkor (amikor megvágtak öt rongyra) hiányzott belőle valami.

Neeem az még sajna mindig nincs meg :lol:

Sajnos az a vmi még mindig hiányzik.

2004 ösze.. jaja.. akkor még formában volt nagyjából a kisöreg :wink:

Tippek: gyújtás trafó(DIS) esetleg kábelek. Lambda szonda.

többnyire ha meghajtom, terhelem bejön a mocikontrol.. olyankor a lambaszondát szoktam kivillogni.. asszem a 38as.. fesz alacsony vagy magas. már nem emlékszem :?

Link to comment
Megosztás:

Ha kadetted lesz abba is jó... :lol: ha vectra abba is... :D de még akár egy 406 kupéba is belefűzzük... :lol: ...csak döntsd már el végre... :wink:

f astra kombi, 1.8 vagy 2.0, klímával

ez már fix 8)

kivéve, ha Ákos elintézi nekem óccsójér a zafirát, ami náluk áll :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.