Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hasznos infohoz nem jutottam eleddig. De szinte biztos, hogy bármelyik okmányirodába lehet menni. Ugyanúgy mint az átiratásnál. De ha sikerült elintéznem (szerda elvileg) akkor beszámolok róla.

Igen időrabolós lett az tuti illetve nem tudom lesz e külön illetéke pl. :lol:

Pedig én odaadtam volna a Lacinak, nem olyan rosszarc B) Mondjuk ezt jó tudni, mert nekem is aktuális lesz a vizsga tavasszal... :D Megint egy újabb bürokrata baromság amivel az ember szabadidejét rabolják. Te mit tudtál meg, bárhol el lehet intézni, bármelyik okmányirodában? Ugye nem csak a területileg illetékesnél?
Link to comment
Megosztás:

2011

"Januártól több ideje van a rendőrségnek a közigazgatási hatósági eljárások lefolytatására. A bírságot ugyanis az eddigi 60 nap helyett akár 90 napon túl is ki lehet majd szabni, mert a jogvesztő hatály csak fél év után lép életbe. Aki viszont nem fizet 30 napon belül, annak az autóját kivonatja a forgalomból a hatóság. Az ügyfeleket pozitívan érintő jogszabályváltozás viszont, hogy a fellebbezések benyújtására a döntés közlését követően az eddigi 10 munkanappal szemben 15 naptári nap áll rendelkezésre."

Link to comment
Megosztás:

Kasztni ha lehet ne rohadjon, rozsdáljon, ne essen szét a küszöböknél, hátsó íveknél, tankbetöltő környékén.

Víz ne legyen olajos, hidegen ne csattogjon a motor, ne füstöljön.

:lol: :D B)

Vasárnap majdnem megvette egy srác a GSi-t. Megmutattam, kicsit alkudott és mondta h ok akkor menjünk a törzskönyvért meg a nyárifelniért. De a szülei - akik ott voltak - amikor ezt bejelentette hogy vigyék el hozzám akkor ezt megtagadták és gyorsan lebeszélték a döntésről :D

Ez így hangzott: "Mégsem áll az alku, mert anyám húzza a száját"

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap majdnem megvette egy srác a GSi-t. Megmutattam, kicsit alkudott és mondta h ok akkor menjünk a törzskönyvért meg a nyárifelniért. De a szülei - akik ott voltak - amikor ezt bejelentette hogy vigyék el hozzám akkor ezt megtagadták és gyorsan lebeszélték a döntésről :D

Ez így hangzott: "Mégsem áll az alku, mert anyám húzza a száját"

Mennyire alkudta le? :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D B)

Vasárnap majdnem megvette egy srác a GSi-t. Megmutattam, kicsit alkudott és mondta h ok akkor menjünk a törzskönyvért meg a nyárifelniért. De a szülei - akik ott voltak - amikor ezt bejelentette hogy vigyék el hozzám akkor ezt megtagadták és gyorsan lebeszélték a döntésről :D

Ez így hangzott: "Mégsem áll az alku, mert anyám húzza a száját"

kár hogy nem jöttél.....

viszont kártya KELL majd beszéljünk róla :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem másolat, én azt mondtam, hogy Isvánnnnak ami van, az és néha jobban eláll :lol:

csak nem figyelsz rám :D

igazából úgy vagyok vele, hogy nem nagyon érdekel a dolog, ha passzentos lett volna akkor oké de így, hogy szabni kell most nem akarok vele foglalkozni. A kadettbe megy most a mani, mert jó lenne ha egyszer kész is lenne. Az astra csak másodlagos, ha rajtam marad akkor majd egyszer az enyémre lesz szabatva azt kész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.