Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok

Van már egy dizi astrám és szeretnék mellé egy gsi-t szabadidőautónak. Tudnátok adni tanácsot, hogy milyen motorral érdemes venni a 2 2000-es közül vagy az 1.8-as közül, illetve mire kellene figyelnem vételkor, mik ennek a típusnak a gyengéi

Előre is köszi

1.8-ast nem sokat fogsz találni :lol:

Vegyél 2000 16v-t az a legjobb. Kasztni ha lehet ne rohadjon, rozsdáljon, ne essen szét a küszöböknél, hátsó íveknél, tankbetöltő környékén.

Víz ne legyen olajos, hidegen ne csattogjon a motor, ne füstöljön.

De igaza van Pistának, mutasd meg ami tetszik hátha tudunk róla valamit mondani.

Link to comment
Megosztás:

Kleine Problem!

Neue műszaki megvan. Ezzel együtt a környzet védelmi besorolás is. Elvileg az okmányirodába kéne menjek a matricáért a rendszámommal együtt... na most akkor tolassak be az irodába? merthogy szélvédő ragasztóval van fenn a rendszámom hátul. (nem az én művem...)

:lol:

:D Nem kapod meg a vizsgán a matricát?! Ez valami új baromság??

Link to comment
Megosztás:

1.8-ast nem sokat fogsz találni :lol:

Vegyél 2000 16v-t az a legjobb. Kasztni ha lehet ne rohadjon, rozsdáljon, ne essen szét a küszöböknél, hátsó íveknél, tankbetöltő környékén.

Víz ne legyen olajos, hidegen ne csattogjon a motor, ne füstöljön.

De igaza van Pistának, mutasd meg ami tetszik hátha tudunk róla valamit mondani.

ok. köszi szépen, de lehet hogy végül németből hozok, most kezdenek úgy alakulni a dolgok

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik... Patyiék is ezt mondták. Ők vitték vizsgára és matricát nem kaptam. De Muter kocsija sem. Csak az igazoló papír ami amivel kell menni az ormányirodába... szuper lesz győzködni a nénit, hogy tessen kifáradni ragasztani. :lol:

:D Nem kapod meg a vizsgán a matricát?! Ez valami új baromság??
Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik... Patyiék is ezt mondták. Ők vitték vizsgára és matricát nem kaptam. De Muter kocsija sem. Csak az igazoló papír ami amivel kell menni az ormányirodába... szuper lesz győzködni a nénit, hogy tessen kifáradni ragasztani. :lol:

Be kell vinni a rendszámot :D

Link to comment
Megosztás:

De nem tudoooooom :D :lol: B)

Ma felhívtam 6 okmányirodát 2 vette fel de persze csak kapcsolgattak mindenhova. Aztán a hetedik iroda:

- Üdv gépjármű ügyintézéssel kapcsolatban érdeklődnék.

- Rendben, mi a kérdése?

- Hát a zöldkártya meg műszaki meg minden és a matrica is izé...

- Ja, dehát ez téves, magánlakás!

:D

Be kell vinni a rendszámot :D
Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik... Patyiék is ezt mondták. Ők vitték vizsgára és matricát nem kaptam. De Muter kocsija sem. Csak az igazoló papír ami amivel kell menni az ormányirodába... szuper lesz győzködni a nénit, hogy tessen kifáradni ragasztani. :lol:

Pedig én odaadtam volna a Lacinak, nem olyan rosszarc B) Mondjuk ezt jó tudni, mert nekem is aktuális lesz a vizsga tavasszal... :D Megint egy újabb bürokrata baromság amivel az ember szabadidejét rabolják. Te mit tudtál meg, bárhol el lehet intézni, bármelyik okmányirodában? Ugye nem csak a területileg illetékesnél?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.