Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem a legtöbb komoly gumisnál kapsz központosító gyűrűt! De mondjuk azt nem tartom valószínűnek, hogy beszámolnák, vagy elcserélnék a régit.

Én Újpesten vettem és 500 Ft,- volt darabja, szóval nem veszélyes...

Link to comment
Megosztás:

na megnéztem

hát a gyűrűre ez van írva: Ø63,4-Ø57,1

akkor ez nem jó...és valszeg ezért ráz 100nál az autó

el tudom ezt vhol cserélni szerintetek? (pl. gumisnál)

vagy hol tudok venni jót?

Szerintem ez a két szám a gyűrű külső és belső átmérőjét jelenti. A külső méret a felnitől, a belső pedig a kerékagytól függ, hogy jó-e.

Ez esetben az 57,1 mm nagyobb, mint az Opel kerékagy, tehát olyan, mintha ott se lenne a gyűrű.

Link to comment
Megosztás:

A külső átmérő a felni típusától függ. Nekem a gumisnál az alapján, hogy Stilauto megnézte a srác egy katalógusban.

A mostani gyűrűket a felnikkel együtt vetted? Mert akkor val.szeg. jó a külső mérete, csak nem Opelen voltak eddig.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer beszélgettünk itt, hogy X20XE mocira kellene cserélni az én kis X16XE-met.Akkor be lett linkelve a Carstylingról egy hirdetés, hogy 2K, úgy komplette.Ma voltam egy bontóban, és mikor rákérdeztem, a bontós aztat mondotta, hogy szerinte azért olyan 130e.-ből igen csak kijönne egy, mindenestől.Hát néztem egy naggyot.És akkor még szó sem esett arról, hogy az enyémet meg esetleg be kellene számítani!!!!

(megjegyezném, a bontóst ismerem, gyakorlatilag törzsvásárló vagyok nála, ilyen-olyan cuccosokat illetőleg!)

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem egy sráccal telefonon, aki a Duenen Kadett GSÍ cumókat árul.Szóval kiderült, hogy rendszeresen nézegeti a honlapunkat, és GSÍ mániás!Legyen az Kadett, vagy Astra.Elég érdekes dolgokat mesélt telefonon az itthoni, és a kinti motor, meg egyébb sallangok áráról.(pl. LET moci 300eur., meg ilyenek)Amúgy amint kész a C20XE Kadettja, belép a soraitokba! :wink:

Szóval én itt megadnám a tel.számát, és ha valakinek óhaja, sóhaja lenne, sztem hívja fel.Biztos tud segíteni, mert nagyon készségesnek tűnt.

Sanyagsi:0620/ 2600094

Link to comment
Megosztás:

Vonószemtakaró:

Tényleg kéne csináltatni harminc-harminc darabot első-hátsóból, majd mindannyiunk kocsijára valahova ráírni, hogy "Ne lopd le! Kérd! Minden gsi-snek adunk barátságból! Máshova meg úgysem jó!"

Majd a tulaj telefonszáma. Mindenkinél lenne 2-2 darab, azt osztogatná.

:lol: Nem tudom mennyi a költségvetése egy ilyen akciónak, de beszállnék.

Link to comment
Megosztás:

IQ nekem egyenlőre reménytelen mert vagy nincs bontóban vagy lökössel adják ami ugye horror , tegnap írtam csergönek cikkszám alapján nézzék meg (köszi Kess) még abban reménykedem,hogy lesz utángyártott vagy valami. Ha szerzek az tuti,hogy felragasztom ugy,hogy azt onnan már csak lökössel együtt szedi le a baromarcuja. :lol:

Ma reggel láttam egy hírdetést. Redline-nak ajánlom mert eléggé autofan a csóka ha jól ovastam és nem kereskedő.

http://www.hasznaltauto.hu/avklikk.auto?hk...606237&sm=ugras

Neki bezzeg van vonószem takarója.................nekem is volt........ :x

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődtem Csergőnél és jött a horror

Üdvözlöm !

Érdeklődnék,hogy Opel Astra 92-es GSI-hez keresnék Vonószem takarót.(jobb hátul)

Itt egy cikkszám is : GM 90 381 664

Ha létezik után gyártott akkor megköszönném ha annak is elküldenék az árát. Segítségüket előre is köszönöm.

Tisztelettel :

Vincze Péter

Válasz

Tisztelt Uram!

A vonószem fedél ára 14418 Ft, 1 nap alatt tudjuk beszerezni, rendelési száma: 14 05 436.

Üdvözlettel: név

Csergő Kft

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődtem Csergőnél és jött a horror

Üdvözlöm !

Érdeklődnék,hogy Opel Astra 92-es GSI-hez keresnék Vonószem takarót.(jobb hátul)

Itt egy cikkszám is : GM 90 381 664

Ha létezik után gyártott akkor megköszönném ha annak is elküldenék az árát. Segítségüket előre is köszönöm.

Tisztelettel :

Vincze Péter

Válasz

Tisztelt Uram!

A vonószem fedél ára 14418 Ft, 1 nap alatt tudjuk beszerezni, rendelési száma: 14 05 436.

Üdvözlettel: név

Csergő Kft

Ha bemész egy márkakereskedőhöz, ott 13700HUF.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.