Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

választáskor azt is kell nézni, hogy az alkatrész utánpótlás milyen hozzá. Nekem pl a HPI-re azért esett a választás mert lehet kicsit drágább bár ez se biztos de eddig a legtöbbet 4 napot kellet várnom egy alkatrészre mikor nem volt raktáron. Még a Kyosho az ami nagy, a mamutban voltam az üzletükben, meg dunakeszin is, jó hely, olcsók és nagyon nyomják itthon. Ők építették az itteni on-road, off-road pályát is. Általában egy gyártó mindegyik kategóriában csinál kb 3 modellt és kész. Enyimből pl van 2,5ccm az enyim ami 3ccm és van a durva ami asszem 4,5ccm de az már állítható lengéscsillapító meg stb. Ezek az rtr-ek (Ready to Race) tehát összeszerelt szinte azonnal indításkész autók. Aztán persze mindenki árul darabokban is meg lehet összerakni mint a legót is :D

Ők árulják a HPI-t itthon, vannak a lurdyban is.

Kyosho

Ha jól tudom 4 nagy márka van itthon de persze ezeknek vannak a másolatai is ami nem feltétlen rosszabb mint az eredeti és kompatibilis.

némá felkeltél halálos ágyadból :P

elektormos driftautó nagyon jópofa csakhát ahhoz meg placc kell :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

elektormos driftautó nagyon jópofa csakhát ahhoz meg placc kell :D :) :)

Erre böfögtem, hogy kérdés mire akarod az RC-t venni.....dehát mindenki elpoénkodta (sz@r is volt mind)

ezért lehet jobb az offroad, mert az elmegy a susnyásban is...ezért kérdeztem coupetól, hogy az övé mennyire lapos vagy mennyire nem

Link to comment
Megosztás:

hajóra nem jövős nagypapásan babazsurrajárós kussol ugye? :)

ülj már le, hétfőn kezdtem a bulizást, tegnap meg morrrrisons2 vót /leragadtam azt jelentette, hogy hajóra nem mentem, hanem egyből vájt éndzsöl volt / :D :P :D :D

ha ebben be is értél, 4 napból 3 alatt történő piázásban már nem tudsz és még van 3 nap a hétből :D :)

Link to comment
Megosztás:

albi,

láthattam tegnap a gsi-d palotán? valami hölgyemény vezette

Jéé valaki leírta ebben a topikban hogy GSi :D

Láthattad, most is palotán van mivel itt lakunk. És igen, most Nórika jár vele, tegnap pont fedezzük fel a budai hegyeket túrát tartott a barátnőjével (eltévedtek)

Link to comment
Megosztás:

lusstaaaa vagyooookkk és másnapos :D :P

Én is kicsikét

ülj már le, hétfőn kezdtem a bulizást, tegnap meg morrrrisons2 vót /leragadtam azt jelentette, hogy hajóra nem mentem, hanem egyből vájt éndzsöl volt / :D :D :o :D

ha ebben be is értél, 4 napból 3 alatt történő piázásban már nem tudsz és még van 3 nap a hétből :D :)

Tartom és emelem :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.