Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

báááz ez nagyon megtisztelő,Coupénak már nem annyira(mármint h egy Kadett mellé állt)

Niki Nevében titokban car townozok

végre megint itt a Karácsony és érezhető mindenkin a szeretet ünnepe :lol: :)

már hiányozna ha nem.....

lassan mint egy jó astra olyan lesz

Link to comment
Megosztás:

Boldog karácsonyt mindenkinek.

Pista úgy tűnik a tegnapi szerelgetés áldásos hatása lett, hogy megrókosodtam mintazállat. Még fáért sem tudok elmenni olyan fa.zányosan vagyok. A legjobb, hogy anyámékhoz így is úgy is át kell menni hisz dec. 24.-e (szenteste) egyszer van egy évben.

jájjj, sajnálooom :lol:

jobbulást néked :lol:

Link to comment
Megosztás:

már mikor beindította(nem állt le 4x, szépen járt.. stb.. :lol:) gondoltam magamba, hogy látott a srác már ilyet...

utána meg... lol...

igaz még nem heliztem(csak ilyen kicsivel amin utáűna átment egy autó) de pehi elmondása szerint kb 100óra mire csak fel tudsz szállni vele és leszállni.... nameg kb 30 javítókit a törött cuccoknak.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nem gyenge. egy 3dés repülő aksisba alsò hangon egy kiló benzonesben meg... ami törik az elején a lapátok, farokrúd. azt mondták nekem a nagyok amit elsőre meg kell tanulni az a felszállás és egyhelyben tartás. Ja ha meggyógyultam megyek megvenni az alkatrészeket a kisautòhoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.