Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát Te is kb. annyit használod a Gsidet, mint Red a sajátját! :lol: :lol:

Nem az a lényeg mennyit mész vele, hanem hogy mit szeretnél vele :roll:

Mert nekem most tutto megmarad jódarabig ezé' dog k5elességem rendbeteeni és megismerni....

Isti most ment L legalább az őgépe kész lett 8)

Bázz ha nincs Ricky akkor ma csak Gombival alszom 1ütt :lol:

Úgy ránkrontott a sötétség a szerelés 30%nál,h esélytelen lett volna folytatni a nem kivilágított beállonkban :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor beindulhat az éjszakai szerelések rulz... :wink:

na már csak ez hiányzott :lol:

amúgy kb!

csak sztem szarrá fáztam a pár órás földön fekvéstől...

de komoly hangulata van, igaz a kertben rajtunk kivül volt még valami de ez már sosem derül ki...

Link to comment
Megosztás:

nekem über alles 1x mentünk falu - jég kicsúsztunk.

bevert 1 hideg volt.

Á ne szájjunk ki csak jön vki címszóval kb 8 órát ültünk a kocsiban mire jött vki arra és kihúzott minket...

Hozzáteszem ekkor 90et írtunk mobil ohne :lol:

(helyszín: Dévaványa)

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt is überelném...

Nap utca (Azt hiszem nem kell bemutatni a környéket) szintém valamikor 96 környékén...

Kispolszki, vártuk az egyik havert, aki valahol arra járt, és ott volt megbeszélve a tali...srác késett, mi addig ott üldögéltünk a kocsiban...Aztán a srác megjött, de a fityó már nem indult be többé...

..nem mertük otthagyni, de már sötét volt és késő így meghúztuk magunkat a kocsiban...

Reggel 5 kor arra ébredtünk, hogy valamitől megbillent a kocsi...hát csak egy brazil figura csüccsent rá a csomagtartóra a potom 150 kilójával...és 5 haverjával dumapartit csaptak...

Nem nagyon mocorogtunk, levegővétel nélkül kivártuk a háromnegyed órás szotyizását, majd mikor elment kipattantunk a vasból és otthagytuk a francba....csak másnap mertünk visszamenni hogy elvontassuk...

Azt hiszem akkor nem gyengén sokkot kaptunk

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D :lol:

na igen az az a helyzet, amikor végképp jó csendbe maradni...

nekem 1x hasonlow a béke téren volt a templom (vagy házasságkötő) mögött... akkor mondtam spanomnak kinn megvárom, de utána ezt 12000x megbántam, mert kijöttek a srácok focizni egy összenyomott sörösdobozzal... na akkor én se álltam neki ugrálni, inkább csak beolvadtam a kapualjaba éss vártam a végem... de hál'égnek jól kummantottam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.