Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Látod mi mondjuk hogy lufis klímás caravan F Astrát vegyél de lesz@rod mer az nem teccik :lol:

Nem szarom le amit mondtok, ez nem igaz, akkor nem kérdeznék, én speciel, típuson belül gondoltam a választás lehetőségét.

És idővel, na meg persze nemkevés pénzzel, elöbb-utóbb lehetne(és szeretném is)olyan kocsim, mint amilyen a többieknek van.

Link to comment
Megosztás:

Nem szarom le amit mondtok, ez nem igaz, akkor nem kérdeznék, én speciel, típuson belül gondoltam a választás lehetőségét.

És idővel, na meg persze nemkevés pénzzel, elöbb-utóbb lehetne(és szeretném is)olyan kocsim, mint amilyen a többieknek van.

Nekem volt E kadettom, igaz nem gsi. Megvettem tip top állapotban, nem gányolva, kapott egy rendes telet és úgy elkezdett rohadni mint ha kértem volna tőle....Lehet h jó a kadett de anyag nincs benne az biztos :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem szarom le amit mondtok, ez nem igaz, akkor nem kérdeznék, én speciel, típuson belül gondoltam a választás lehetőségét.

És idővel, na meg persze nemkevés pénzzel, elöbb-utóbb lehetne(és szeretném is)olyan kocsim, mint amilyen a többieknek van.

Vegyél Superboss-t... izés az csak 3 ajtós, a fene... na mindegy... de ha nem az óceán mellől veszed egész egyben vannak még,, és he nem feka tulaja volt, talán még megy is :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem szarom le amit mondtok, ez nem igaz, akkor nem kérdeznék, én speciel, típuson belül gondoltam a választás lehetőségét.

És idővel, na meg persze nemkevés pénzzel, elöbb-utóbb lehetne(és szeretném is)olyan kocsim, mint amilyen a többieknek van.

Senki nem fogja neked azt mondani,hogy vedd meg.Mert senkinek nem hiányzik,hogy ha rossz az autó akkor minket okolj :lol:

Viszont ha olvasol a sorok között,akkor elég sokat segítettek így is :) :lol:

Hiába akartok vele astra GSi kombit vettetni vele,mert a Pistáén kívül nincs eladó.

Az Én véleményem az,hogy vennék astrát,akár 3 ajtósat is....Inkább szívnék minden egyes beszállásnál a gyerekkel,mint lakatoshoz hordjam a pénzemet,arról nem beszélve addig nincs mivel járni.Rengeteg astra GSi van eladó,így lehet miből választani.A tuningnak meg semmi értelme,Én is elköltöttem egy valag pénzt autóra,2 éve meg rengeteget arra hogy minden nap használható legyen.

Link to comment
Megosztás:

Hiába akartok vele astra GSi kombit vettetni vele,mert a Pistáén kívül nincs eladó.

Az Én véleményem az,hogy vennék astrát,akár 3 ajtósat is....

Majd lesz.

Akkor már inkább egy olyan mint Rigó úrnak :lol:

Amúgy király a hó, caravan maradt itthon ismét, GSivel meg véletlenül bementem az összes áruház parkolójának lakatlan részére :) Nóri is nagyon élvezte :lol:

Link to comment
Megosztás:

Senki nem fogja neked azt mondani,hogy vedd meg.Mert senkinek nem hiányzik,hogy ha rossz az autó akkor minket okolj :lol:

Viszont ha olvasol a sorok között,akkor elég sokat segítettek így is :) :lol:

Hiába akartok vele astra GSi kombit vettetni vele,mert a Pistáén kívül nincs eladó.

Az Én véleményem az,hogy vennék astrát,akár 3 ajtósat is....Inkább szívnék minden egyes beszállásnál a gyerekkel,mint lakatoshoz hordjam a pénzemet,arról nem beszélve addig nincs mivel járni.Rengeteg astra GSi van eladó,így lehet miből választani.A tuningnak meg semmi értelme,Én is elköltöttem egy valag pénzt autóra,2 éve meg rengeteget arra hogy minden nap használható legyen.

Jaj, nem nem, biztos lehetsz benne, hogy nem okolnék senkit, ez az én döntésem, én csak belinkeltem két autót , hogy szerintetek mi a ti véleményetek, de közben többen az astrát ajánlották, amit meg is értek, de én is leírtam már az okokat ezzel kapcsolatban, hogy miért nem, és én nem akarom kihegyezni az autót, inkább szép legyen, mint agyon tuningolt, ezért is inkább hajazok a bordóra, mert-mint fentebb írtam-biztos sokkal többet kapott a fehér, főleg úgy, hogy még 20let is volt benne már.Érdeklődtem hogy tudtok-e róluk, valami infót, amit el is mondtatok itt, és a Lurdyban is,-ezuton is nagyon köszönök- csak mondom, elindultunk abba az írányba, hogy miért nem veszek inkább astrát...

Link to comment
Megosztás:

Ez így van, de neked is hiába mondták akkor, hiába volt ott a rossz példa előtted (igen, pl. Anti) akkor is megcsináltad :lol:

Így van,de hátha valaki tanul belőle :lol: :) :D

Az biztos,hogy abban az állapotban nem tudtam volna használni......így meg 45e mentem vele 2év alatt,egyszer se állítottak meg,egyszer se akadtam el,nem kellett felnit görgöztettni :D :D :D Ezek mindennél többet érnek nekem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaj, nem nem, biztos lehetsz benne, hogy nem okolnék senkit, ez az én döntésem, én csak belinkeltem két autót , hogy szerintetek mi a ti véleményetek, de közben többen az astrát ajánlották, amit meg is értek, de én is leírtam már az okokat ezzel kapcsolatban, hogy miért nem, és én nem akarom kihegyezni az autót, inkább szép legyen, mint agyon tuningolt, ezért is inkább hajazok a bordóra, mert-mint fentebb írtam-biztos sokkal többet kapott a fehér, főleg úgy, hogy még 20let is volt benne már.Érdeklődtem hogy tudtok-e róluk, valami infót, amit el is mondtatok itt, és a Lurdyban is,-ezuton is nagyon köszönök- csak mondom, elindultunk abba az írányba, hogy miért nem veszek inkább astrát...

Én nem költöttem motorra egy forintot se,mégis sok pénz elment...Szerintem nem fogsz olyan eladó kadettot találni,ami ne lenne szétrohadva :lol: Ha mégis akkor az nem ennyibe fog kerülni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.