Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tehát akkor az volt a helyes reagálás arra, amit írtam ?

NEM :lol:

zapósodnak üzenem : 30000 érdekel a gumik :lol:

nem tudom már nem emléxem mit írtam - biztos az alkohol :)

üzenem hogy már nem aktuális. Ezt jeleztem a nemrég még vita színhelyéül szolgáló topikban is.

Link to comment
Megosztás:

Valszeg megoldódott a váltó dolog.

Múltkor volt egy két stift, meg bizbasz csere bere a váltó rudazaton, és levettek egy gumicsöcsöt a váltó "tornyán". (kicsit hátrafelé áll) . Valszeg ott fröcsizte ki hátrafelé az olajat, ami aztán lefolyt alulra.. vicces,hogy nem szökött meg a gumicsöcs.. ott várt a sárvédő belső peremén a csavarok mellett :lol:

Kapott SOS be egy lityi olajat, és jöv. héten szerdán megnézzük felemelve is.

Lehet le kellene takarítani a váltó oldalát, tetején.. látszana,hogy van-e még valami.. de ilyen időben, kb. 4óra alvással, még félig betegen rohadtul nincs kedvem felemelni, kereket leszedni, brigivel lekenni.. letörölgetni.. lekenni.. vizzel lenyomatni.. :)

Mire megyek szerdán, addigra kellene szereznem fékbetétet is, és akkor egy füst alatt, ki lenne az is cserélve.. (ferodo)

A tárcsa még talán jó.. meglássuk.. a bemarások még látszanak :D (de meg kell majd mérni-Brembo mart)

Valaki nem vett mostanság valahol jó áron? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kb másfél hete voltam a Szentmihályi úton a gumisnál felrakatni a téliket, ott volt egy fazon aki venni akart, de a srác azt mondta neki, nemhogy nekik sincs de már rendelni sem tudnak :lol:

Elég szomorú,hogy december elején már nem lehet venni téli gumit....November elején az utolsó4db téli gumit vettem meg a peugeot-ra,már akkor mondták hogy nem is lesz több :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó álmos vagyok a tegnapi Lurdy után, mert ma már 03.15-kor ismét keltem, az a h.lye munka...

Végülis csak azért írok mert megyek vasárnap, megnézni a gépet.

Visit My Website

A fehér mellett döntöttem, remélem nem lesz vele gond.Beszéltem a sráccal, aki árulja, és azt mondta, hogy nem az ő nevén van a kocsi, hanem , 1 bizonyos Magyar Zoltán nevén, aki itt lakik pesten, és sokan is ismerik.Ha tudtok vlmi infót, akkor thanks!

UI.:Albert köszi, hogy elvittél az oktogonig. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó álmos vagyok a tegnapi Lurdy után, mert ma már 03.15-kor ismét keltem, az a h.lye munka...

Végülis csak azért írok mert megyek vasárnap, megnézni a gépet.

Visit My Website

A fehér mellett döntöttem, remélem nem lesz vele gond.Beszéltem a sráccal, aki árulja, és azt mondta, hogy nem az ő nevén van a kocsi, hanem , 1 bizonyos Magyar Zoltán nevén, aki itt lakik pesten, és sokan is ismerik.Ha tudtok vlmi infót, akkor thanks!

UI.:Albert köszi, hogy elvittél az oktogonig. :lol:

persze, hogy ismerjük magyar zoli-t... nincs vele gond, biztos tudsz vele 1ezkedni és új adásvételit írni...

Link to comment
Megosztás:

azért azt tudnod kell a kocsival kapcsolatba, hogy persze, nagy fék, meg 5csavaros.. viszont turbos volt előtte, és az azért ad egy kadett-nak.... küszöböket is nézd meg jól... talán jó volna alá is nézni...

Igen erre én is gondoltam, de lehet, hogy 1másik se jobb, nemtudom :lol: Azt mondta, hogy az egyik oldalon lassan valószínü nem árt egy csere, de a tornyok jók, meg a hideg-meleg állítója a müszerfalon nem jó, csak úgy tudod állítani, ha mögé benyúlsz, de egyébként van fűtés, valami bowdencserét mondott.

Link to comment
Megosztás:

Igen erre én is gondoltam, de lehet, hogy 1másik se jobb, nemtudom :lol: Azt mondta, hogy az egyik oldalon lassan valószínü nem árt egy csere, de a tornyok jók, meg a hideg-meleg állítója a müszerfalon nem jó, csak úgy tudod állítani, ha mögé benyúlsz, de egyébként van fűtés, valami bowdencserét mondott.

sajnos a kadettoknak inkább az első futómű felfogatása a gond... azon még nincs bölcső... az astrák már ebben jobbak... meg úgy mindenben :lol:

Link to comment
Megosztás:

sajnos a kadettoknak inkább az első futómű felfogatása a gond... azon még nincs bölcső... az astrák már ebben jobbak... meg úgy mindenben :lol:

Igen, ezt már többen mondták, de hát nem szeretnék olyan kocsit venni, amibe mindennap úgy szállok be, hogy egyáltalán nem tetszik.

Egyébként semmilyen megoldás nincs a kadettok első futóművére???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.