Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ezt szeretem az F-esekben, hogy semmi jaaaajjj az nem váltóméret :D :D :lol: :D

elfér :D

Így van.. mit görcsölni..a km órát majd belövöm GPS hez...futómű meg bírjaaa :D

195/60 as Semperit Sport-Grip lett amúgy.. remélem jó lesz..ez nem sokkal nagyobb a gyári 195/55R15nél

Viszont nagyon lágy az oldalfala.. vigyázni kell majd vele.. meg a padkákkal.

Majd reggel még megnézem jobban.. melózok, nem volt időm nagyon végignyalni parkolóban.. lightos fénynél..

Megint? :lol: :)

De pont most árul Albert valami 0 km-es télit olcsóér' az adóvevő topikban

Mivel lassan minden éjjel melózok, igen :lol:

Albi féle.. nem is adja drágán.. csak az a /65 :lol:

Új gumik meg nem nagyon vannak már.. dayton van a legtöbb helyen... barum egy két helyen.. ezek vannak 15 alatt, aztán meg már csak 20 körüliek vannak... többnyire..

2010.12.10 4:20 szerk:

Nah.. fel is lettek rakva.. hátha ma reggel már esni fog a hó :s :lol:

Meg is láttam három nagyon boldogító dolgot.

1: az egyik felni pereme kicsit meg van ütve.. (kátyú rulez)

2: előre kell gyorsba fékbetét, a balos hmmm.. szóval nem nagyon van :lol: (3mm sacc)

Ezek a mart brembok, az én dinamikus közlekedésemmel ötvözve eléggé megeszik a betétet :lol:

Nah de a legfrankóbb!

3: csupa olaj a váltó-difi bal oldala.. nem kicsit.. nem tudtam kitalálni, hogy a féltengely belső gumiharangja adta-e meg magát, vagy a váltó-difi részen valami.(könnyen lehet ez utóbbi, mert egyik képen látszik, hogy az egyik csavarnál is csöppen le az olaj)

Nemrég egyszer egyszer hallani is lehetett 5.ben, hogy kicsit sír a váltó,nagyon halkan,és nem mindig.. olyasmi hangja volt, mint ahogy a generátor is szokott sirni ha ha valami nem az igazi.....

Mondtam is Börninek múltkor..

Remélem ma Patyi legalább megnézni meg tudja,hogy mi lehet.. jó hogy szombaton akartunk leugrani lassan 2 hónap után barátnőm telkére(délegyháza), ha nem tudunk, nagyon fog neki örülni :S

95579153.jpg

95579152.jpg

95579151.jpg

(telcsis képek..)

Link to comment
Megosztás:

jó hogy szombaton akartunk leugrani lassan 2 hónap után barátnőm telkére(délegyháza), ha nem tudunk, nagyon fog neki örülni :S

Szerintem ha ha menni akarsz menjetek, tudod ha nem láttad volna most akkor nem is tudnál róla és simán lemennél így. Amúgy míg nem nehéz a váltás ne aggódj.

Link to comment
Megosztás:

Új gumik meg nem nagyon vannak már.. dayton van a legtöbb helyen... barum egy két helyen.. ezek vannak 15 alatt, aztán meg már csak 20 körüliek vannak... többnyire..

jaaaa....ehhez aztán végképp későn keltél :lol: :lol: :)

Kb másfél hete voltam a Szentmihályi úton a gumisnál felrakatni a téliket, ott volt egy fazon aki venni akart, de a srác azt mondta neki, nemhogy nekik sincs de már rendelni sem tudnak :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.