Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

igaz amíg nem reccsent meg a kocsid alatt két éve az emelőm amit már akkor jó egy éve kért kölcsön Zoli és Dinynél volt, addig ez nem háromszög volt, csak kétszög :lol:

A kétszögben pedig a hátsó hidam van, ill. egy főfékhengerem Zolinál egy ideje. De nem azért írtam le hogy úristen mekkora terrorcselekedet ez, hanem csak mert kértétek a listát.

Elnézést, de az astra alatt reccsent meg az emelő ami 3. hó óta van meg és nem két éve de nem is ez a lényeg. Direkt felhívtalak, hogy beszart, kifizessem e vagy vegyek másikat. Erre azt mondtad szarjak már bele kb 2 ropi volt a tescoban. Most meg felhozod, hogy elk.rtam az emelőd emlékezzek rá????

Link to comment
Megosztás:

Elnézést, de az astra alatt reccsent meg az emelő ami 3. hó óta van meg és nem két éve de nem is ez a lényeg. Direkt felhívtalak, hogy beszart, kifizessem e vagy vegyek másikat. Erre azt mondtad szarjak már bele kb 2 ropi volt a tescoban. Most meg felhozod, hogy elk.rtam az emelőd emlékezzek rá????

nyugodjmámeg Csabi, tényleg nem érdekel a teszkós emelő, holnap este Lurdy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Albertnek két másik autója is van, nekem csak 1 :lol:

Igaz, nála nem, de nálam ez a "basic car".

Lurdyban már két kipróbálható Gsi vár :lol: :) :D :D

Jó persze, gondolom akinek 1 van, és eladja, az is fog majd venni másikat.

Holnap akkor 8-9 között a Lurdy parkingba, és akkor egy kombi F-et keressek?

Link to comment
Megosztás:

Jó persze, gondolom akinek 1 van, és eladja, az is fog majd venni másikat.

Holnap akkor 8-9 között a Lurdy parkingba, és akkor egy kombi F-et keressek?

reggel nem hiszem, hogy ott leszek, de este 8-9 felé feltétlenül :lol:

jesz, GSi kláááábbb hángery matricákkaalll és fekete az orra részben

Alberté meg fekete, azon is van matrica és törött a jobb hátulja ha jól tudom, oldalt.

Link to comment
Megosztás:

reggel nem hiszem, hogy ott leszek, de este 8-9 felé feltétlenül :lol:

jesz, GSi kláááábbb hángery matricákkaalll és fekete az orra részben

Alberté meg fekete, azon is van matrica és törött a jobb hátulja ha jól tudom, oldalt.

És a parking az az, mintha a Könyves K.-ról a benzinkút felől mennék a Lurdy mellé és egyből balra(régen legalábbis ott volt), nem pedig a nagy parkolóval szemközti lejáró?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.