Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mikor megvettem az enyémet 6 éve,nekem se tetszett.De sajnos ez volt olyan állapotban,amit érdemes volt megvenni.Nem bántam meg,sőt.Belefér a gyerek,az összes cuccával együtt,és még a mai napig is vannak érdekes arcok,ha racsingra kerül sor :lol: :)

Arról nem beszélve,hogy a fiatalok nem szeretik,így sokkal jobb állapotban vannak,mint az "igazi" GSi-k :lol:

kukk: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...mp;#entry730462

Link to comment
Megosztás:

anno ti a régi fotó út mellől rendeltétek a követ, ami nem lett jó?

Na király lett!

Ahol mi nem vettük meg az a Ring autósmozival szemben van, már kint a Ring bejárata mellett. Ott 3000 volt a soxorrostált betonból öntött. de lukacsos volt, a kötésgyorsító miatt. Így mi a Bauhausban vettük 8000/nm-ért, de szép, és változatos, alig vannak benne egyforma darabok. Vettem rá impregnálót is, nem látszik semmi ha le van kezelve, csak nem szívja a port és vizet utána.

Majd teszek fel róla képet!

Link to comment
Megosztás:

Lesz ma próba Pakson...szóval senki ne ijedjen meg a környéken nem Xray feküdt rá a gombokra álmában... :lol:

próbarobbantás :lol:

Amúgy nemtom ki olvasta UTV-n a "zöld sós" hírt. Küldtem nekik egy mélt és már jött is a válasz.

A Zöld só alapvetően kétféle kiszerelésben kapható:

10 kg 680 Ft+Áfa

25 kg 1680 Ft+Áfa

Átvehető, fizetés ellenében:

Magyar Plasztiroute Kft telephelyén:

Szigetszentmiklós-Lakihegy, Gát utca 4-10.

(Közvetlenül az M0 halásztelki lehajtójánál)

Ha a vásárlásnál bemondja az UTV nevét; 5% kedvezmény illeti!

Link to comment
Megosztás:

bubu próba? :lol:

Pénteken majdnem elvitték... elvittük átnézetni is, tetszett a srácnak is, majd a végén benyögi a 3.5-re hirdetett autóra, hogy 3.2-ja lenne rá mit gondolok???

Mondtam neki, hogy annyit hogy szépen visszaállok vele a kertbe... :lol: 3.3-ért még odaadtam volna, de nálam most itt a lélektani határ...

Kicsit bosszant, hogy odajön, tetszik neki, elvitet, a szerelővel átnézette, az azt mondta, hogy ő ennyiért megvenné, ez bennem azért pozitív benyomást keltett, ha lefikázta volna akkor lehet oda is adom 3.2-ért... erre visszamegyünk haza, mert ő otthagyta az autóját, és közli, hogy 3.2... kicsit morcos voltam... mondta, hogy de hát lehet csak fél év múlva fogom tudni eladni...Erre meg csak mosolyogtam, és mondtam neki, hogy lehet, de addig is én élvezem a bubuzást... :)

Szóval maradt...

Link to comment
Megosztás:

Pénteken majdnem elvitték... elvittük átnézetni is, tetszett a srácnak is, majd a végén benyögi a 3.5-re hirdetett autóra, hogy 3.2-ja lenne rá mit gondolok???

Mondtam neki, hogy annyit hogy szépen visszaállok vele a kertbe... :lol: 3.3-ért még odaadtam volna, de nálam most itt a lélektani határ...

Kicsit bosszant, hogy odajön, tetszik neki, elvitet, a szerelővel átnézette, az azt mondta, hogy ő ennyiért megvenné, ez bennem azért pozitív benyomást keltett, ha lefikázta volna akkor lehet oda is adom 3.2-ért... erre visszamegyünk haza, mert ő otthagyta az autóját, és közli, hogy 3.2... kicsit morcos voltam... mondta, hogy de hát lehet csak fél év múlva fogom tudni eladni...Erre meg csak mosolyogtam, és mondtam neki, hogy lehet, de addig is én élvezem a bubuzást... :lol:

Szóval maradt...

És mondtad neki a 3.3-at ? :) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

csak érdekességképpen kérdezem - ha nem túl indiszkrét - hogy hány Ft-os CHF árfolyamon buksz ugyanennyit a kocsin a 7végi 211-es árfolyamhoz képest?

Mai árfolyamon tudtam volna befizetni... szóval pont semekkorát még... ellenben a másfél héttel ezelőttihez képest már tetemest... Ez is közrejátszott abban, hogy nemet mondtam...ha 200 lett volna a CHF akkor lehet nem filózok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mai árfolyamon tudtam volna befizetni... szóval pont semekkorát még... ellenben a másfél héttel ezelőttihez képest már tetemest... Ez is közrejátszott abban, hogy nemet mondtam...ha 200 lett volna a CHF akkor lehet nem filózok... :)

Csak az egyik szemet kellett volna megcsináltatni és akkor belefért volna még ennyi engedmény :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.