Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is azt néztem elösször(persze az volt fenn elöbb:) ), de a másikba több az "extra" toronymervítők, szemöldök, állitható futómű,stb.persze ehhez látni kell élőbe mindkettőt, de a fehér mintha valami talin lett volna már legalábbis az egyik fényképen, ami 1 Astra mellett áll, nekem úgy tűnik, azért is gondoltam hátha valaki ismeri.Majd még a többiek is hátha reagálnak.Köszike.

Link to comment
Megosztás:

Hát majd fogok, de így kocsi nélkül nem láttam sok értelmét, és majd talira is szeretnék menni, akár a Lurdyhoz, és persze majd nyáron is ha lesz valami nagy tali is, meg persze lesznek kérdéseim az "új" kocsival is kapcsolatban, hiszen biztosan lesznek vele valami kisebb problémáim, nem áltatom magam ebben.

Link to comment
Megosztás:

Hát majd fogok, de így kocsi nélkül nem láttam sok értelmét, és majd talira is szeretnék menni, akár a Lurdyhoz, és persze majd nyáron is ha lesz valami nagy tali is, meg persze lesznek kérdéseim az "új" kocsival is kapcsolatban, hiszen biztosan lesznek vele valami kisebb problémáim, nem áltatom magam ebben.

Kérj segítséget a kadett megszemlélése kapcsán, szerintem hasznos lenne.

Lurdyban minden héten van kisebb tali, nagyobbak csak következő évben lesznek :lol:

ui: ez gombot pedig használd :lol:

p_quote.gif

Link to comment
Megosztás:

Kérj segítséget a kadett megszemlélése kapcsán, szerintem hasznos lenne.

Lurdyban minden héten van kisebb tali, nagyobbak csak következő évben lesznek :lol:

ui: ez gombot pedig használd :lol:

p_quote.gif

Oké, de azért nem használtam mert úgy gondoltam, hogy az elöttem lévő hsz.-hoz nem linkelem be a választ, de közbe megelőztek míg írtam, ennyi.Ezután mindig így teszek :)

A lurdyban most is csütörtökön lesz, és hányórától?

Link to comment
Megosztás:

Jahaaammm, ha gyűjtögetsz még kicsit, akkor tudok eladó GSi kombit, 1995, 150 le, két légzsák, klíma, friss vizsga és-és-és :lol:

Hát az-az igazság, hogy nem nagyon tetszenek a kombik, láttam már, én is eladó kombi Astrát, igaz az "csak" 136 pacis volt, de a B Vectrán kívül nem igazán tetszik egy opel kombi sem, ami tetszik az meg ugye nem opel, és nem is ez az árkat.

Egyébként meg köszönöm,+ még ráadásul van 1 rossz tulajdonságom is türelmetlen vagyok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ha hirdetnéd, benne lenne a hirdetésben?

ProHardveren van egy hirdetés, ott a srác úgy hirdet egy cuccot, hogy "Ha kell, odaadom egy hétre a barátnőmnek, hogy női tulajtól vehesd át..."

Amúgy nem is tudtam, hogy megválnál a géptől.

Felraknám simán a pályanapos képeket, meg leírnám mizu :D

Néha kevés :lol: :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hát az-az igazság, hogy nem nagyon tetszenek a kombik, láttam már, én is eladó kombi Astrát, igaz az "csak" 136 pacis volt, de a B Vectrán kívül nem igazán tetszik egy opel kombi sem, ami tetszik az meg ugye nem opel, és nem is ez az árkat.

Egyébként meg köszönöm,+ még ráadásul van 1 rossz tulajdonságom is türelmetlen vagyok... :lol:

Mikor megvettem az enyémet 6 éve,nekem se tetszett.De sajnos ez volt olyan állapotban,amit érdemes volt megvenni.Nem bántam meg,sőt.Belefér a gyerek,az összes cuccával együtt,és még a mai napig is vannak érdekes arcok,ha racsingra kerül sor :) :D

Arról nem beszélve,hogy a fiatalok nem szeretik,így sokkal jobb állapotban vannak,mint az "igazi" GSi-k :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikor megvettem az enyémet 6 éve,nekem se tetszett.De sajnos ez volt olyan állapotban,amit érdemes volt megvenni.Nem bántam meg,sőt.Belefér a gyerek,az összes cuccával együtt,és még a mai napig is vannak érdekes arcok,ha racsingra kerül sor :lol: :)

Arról nem beszélve,hogy a fiatalok nem szeretik,így sokkal jobb állapotban vannak,mint az "igazi" GSi-k :lol:

Szóval akkor én nem vagyok már fiatal.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.