Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Peti bontókban olyan 80c körül láttam eddig komplett klimákat kapcsolóstul cakk um pakk :idea:

engem sokkal jobban zavar a +50-70kg amit a klima nyom :lol: :D

amúgy Filunak már évezredek óta ilyen mociteteje van, nekem akkor jött az 5let több mint 1 éve csak neccesssss lett volna a kivitelezése...

Nagy Opel barát révén kb 6-7 éve veszem a Fhlast és elég rég tetszett ez

a megoldás. Mivel amíg nem kezdett el ruhadni a lehegesztés addig

nagyon tetszett úgy ahogy volt. El kelett dönteni új géptető és azt is

lehegeszt vagy G Astrásítás az ugyanis olcsobban jött ki.

A Filuét én is láttam de sosem volt az autónál amikor ott voltam, hogy

megnézzem jobban belülről milyen is az összerakás.

Aztán tavaj év végén megláttam a kombi fehéret és akkor döntöttem

el ilyen lessz azt jóvan. Beszéltem a sráccal, mindent elmondott hogyan csinálták (szimpi, rendes gyerek). Hát ennyi.

Link to comment
Megosztás:

oksa Tom :wink:

nekem Filujé az tessik jobban - ha szabad így fogalmaznom - mert vékonyabb a fém rész ami tartja magát a hütőrácsot és ezáltal nem nyomja el annyira az f astraeredeti profilját :wink:

mindenesetre 100x szebb, mint a gyári, csak 1 a baj, ami félő, h 1re több ilyen orr -> divatot teremt like lexus style és figyuzd meg 1 éven belül nem lesz f astra orr,hütőrács :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁ ne mán.......beszéltem a lakatossal........a q-életbe! Mondta,hogy leszedte a spoilert jobb hátul és egy 20cm es enyhén korrodált felületet talált amit ki kell szedni kipótolni majd csak utánna rakható fel az új ív! Nem is gondoltam volna,hogy ennyire rohadhat vmi 12évesen. :lol: FUCK! :smt017 :smt012

Link to comment
Megosztás:

G astra mocitetője rárakható F astrára úgy,hogy a lámpák maradnak? Sok vele a műtét? A kopoltyúk hogy kerülnek fel? Kivágják az uj mocitetőn?

Nem az egész tető kerül át mert az nagyobb! Hanem a díszrács fölött

kb 5-6 centivel el van vágva és úgy van rátolva az F Astra tetőre.

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁ nahát.......beszéltem a lakatossal........a q-életbe! Mondta,hogy leszedte a spoilert jobb hátul és egy 20cm es enyhén korrodált felületet talált amit ki kell szedni kipótolni majd csak utánna rakható fel az új ív! Nem is gondoltam volna,hogy ennyire rohadhat vmi 12évesen. :lol: FUCK! :smt017 :smt012

töki lesz ott még más is...

legalábbis az utóbbi 7végék tapasztalatai ezt mutatják :idea: :roll:

Link to comment
Megosztás:

don P cartárs minden orvosol6ó csupán ídő és pénz kérdése...

nekem pl első meglepi mikor küszöb leszed elöl 2 baszom nagy lik...

majd most 7végén asszem szönyeg ki és átnézzük tövirő' hegyire' mert félő találok itt ott még lukakat vagy induló rozsdákat....

Link to comment
Megosztás:

ahh nekem is hamar rá kellett jönnöm,h az opel never kOPEL csak reklámszlogen lehetett valaha...

meg azért hozzátartozik,h ez pont egy olyan tipus amit arra használnak,h 2 év alatt szarráhajtsanak majd továbbadják...

De szerintem ha 1x rendbeteszi a gazdi és utána vigyáz rá, nem lehet gond...

mármint a karosszériával és akkor helyette jönnek az elektromos és moci gondok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Észre sem veszem és lassan ujjáépül a gép :lol: Csak egy hengerfej csak egy ív amiből lassan koplett lakat lesz utána egy kis kupplung csesztetés majd a végén váltócska és oda jutok,hogy nem éri meg eladni a kocsit mert van egy "uj" autóm :D

Alacsonynomásu turbo project meg sehol :lol:

Link to comment
Megosztás:

meséljen akinek 6 anyja van :lol: :D :lol:

nem viccet félretéve ez olyan báz mint 1 csaj...

meglátod, megszereted az első pillanattól fogva tudod,h kell majd megszerzed

majd MEGISMERED minden apró részletét legyen az nő vagy autó

és máris megindult a szeressünk ki program keretében az a gondolat, mely nagy költőnket is bántotta anno: ágyban párnák közt halni meg...

ugyanis ha tulaj szemmel nézed és csinálod akkor nem két 7 mire összeáll, zt tudtam az elején is,de már kezdem unni :roll:

igaz nekem még nem szedték szét a mocim 4x :roll: :lol:

A képen lát6ó 1énnek + köszönöm a segítséget ezúton is :lol:

DSCF1211.jpg

útunk során újabb csodával kellett szembesülnünk :lol:

DSCF1217.jpg

DSCF1218.jpg

Link to comment
Megosztás:

Már megint itt tartunk :lol: :D :lol: :lol: :lol:

quote]

bazz.. neked legalább befért a cucc hátra :twisted:

Én a múlt héten a céges Comboval pakoltam... és azt is elég szépen sikerült tetőig rakni... pedig nem is voltak benne karosszéria elemek... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Balázs mi meg először punciba akartuk betenni a gsi orrát nem sikerült, majd szusi sedan asse vitte maj' 307 abba főleg nem...

így sajnos riasztanom kellett kollegánkat gondolom legnagyobb örömére, hiszen őhozzá dedikáltan befért a cucc ugyanis ővele cibáltuk fel szfehérvárról :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.