Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

de hisz már van Asztrád :excl: :(

és már teljes téli üzemmódban van, meg is nyugodtam, én hülye viszont a kadetton behúzva hagytam a kéziféket még mikor leraktam a garázsba így be is állt. Húzta a seggét mikor el akartam vele kedden indulni, de tolatásra kiakadt, legalábbis azt hittem. Kb. 50 métert mentem vele és szét is esett valami a bal hátuljában. :lol: Jó mert mindig csinálom a programot magamnak.

Link to comment
Megosztás:

na még1 utolsó:

már születésedkor tudták, hogy kadettod lesz? :excl: :(

Ez jó, amúgy nem gond sajna szarul lettem összerakva de ez van. Én már átestem a holtponton 20 éves koromra, addig kell élni az életet amíg lehet. Muszáj beleszarni, és el kell fogadni, kicsit nyugisabban kell élni ennyi. Régen zavartak a viccelődések de most már nem nagyon. El lehet ezzel élni normálisan 100 évet is csak jó barátokat kell találni :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez jó, amúgy nem gond sajna szarul lettem összerakva de ez van. Én már átestem a holtponton 20 éves koromra, addig kell élni az életet amíg lehet. Muszáj beleszarni, és el kell fogadni, kicsit nyugisabban kell élni ennyi. Régen zavartak a viccelődések de most már nem nagyon. El lehet ezzel élni normálisan 100 évet is csak jó barátokat kell találni :excl: :(

Én mondjuk akartam szólni, hogy 4 füled van, deeeeeeee nem tudtam hogy még nem vetted észre, és nem is mondták :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.