Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kicsit leesett a vectra turbo ára...

Sziasztok!

Eladnám a Vectra-A TURBO (C20-LET) 92-es évjáratú autómat. 204 LE, 248 km/h, 6 sebességes váltó, 198.000 km.

Az autó korának megfelelő jó műszaki állapotú, napi használatban van. Új autó vásárlása miatt feleslegessé vált.

Motor, váltó jó. Olajat nem eszi, de a turbo felújításra szorul. Adok hozzá egy új gyári turbo felújító készletet, kb 50 ezer Ft értékben.

Csak első kerék hajtású.

Jó az autó, csak kicsit foglalkozni kell vele, de nekem nincs időm rá.

Ára: 250.000,- Ft FIX ÁR, tehát alku nélkül értendő!!!!!!!!!! Az autó Hódmezővásárhelyen van (Csongrád megye).

Érdeklődni csak telefonon: 20/4499-717

Link to comment
Megosztás:

Mondtam, hogy várj meg csak leteszem a kocsit de beszélhet az ember a nagy hombár fejednek...felszívódtál hiphop :) :)

Sietett át az ósanba :(

Veki.. 250? Kilóra adja? :( "kicsit foglalkozni kell vele" biztos, hogy csak kicsit? :o

Am: csak nem innen valakié? :D

Csaba: blokkoló... neked lehet tényleg megérné.. akár egy komolyabb is..

Valamelyik nap én is elfilóztam, amikor valami 60 körül láttam egyet.. bár az lehet olyan is.. meg nekem szerencsére még nem érné meg annyira.

Ha belegondolok hogy a 7 év alatt, ősz-visz sacc 3 esetleg 4 csekket kaptam, és miket toltunk... pláne a 2003-2006-2007 közötti időkben :D

És a csekkek se a 160-180-al a Hungárián, vagy 200+ 2/a-n időszakból jöttek össze (szerencsére), hanem szintén ilyen 50 helyett 6x-el esetekből..

Autó átépítések:

Elég komoly.. van ám anyag beépítve.. toyota nagyon brutál.. az a műszerfal.. mint egy űrrepülő :D

Na.. ők biztos jól megcsinálnák az én kis kezdődő rozsdáimat is.. (najó.. a tankbetöltő már több mint kezdődő) csak tudnám megfizetni :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.