Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A sufni baszott jól meg van építve, és 30-as porothermből van...igazából a discoveryről a költöztetős srácok kellenének, de beérem majd veletek is... :o :D

azért nem árt előre tisztázni, hogy később a kert végébe újra össze kell rakni :)

Link to comment
Megosztás:

Mi is pont így csináltuk a C-nél... :o :D de legalább is durva volt... :) :)

A sufni baszott jól meg van építve, és 30-as porothermből van...igazából a discoveryről a költöztetős srácok kellenének, de beérem majd veletek is... :( :(

A c-nél nem molyoltatok ennyit a km órával, de a többi kb ugyanez :D

Link to comment
Megosztás:

de b+......van aki nem követ minden sz@ros postot fb-n :D

viszont érdekelne, hogy mivan az autóval, vagy mi a terv...de már látom, ha rajtad múlik akkor ezen tudás nélkül halok meg :o

Megunta, inkább csinálná a C-t.

Lefordítva, nincs zsé a két kocsira, ezért eladná az astrat, és csinálná a ct.

Link to comment
Megosztás:

de b+......van aki nem követ minden sz@ros postot fb-n :D

viszont érdekelne, hogy mivan az autóval, vagy mi a terv...de már látom, ha rajtad múlik akkor ezen tudás nélkül halok meg :o

Keljél te is 7kor és akkor majd meglátjuk bele fér-e az idődbe a fészbuk :)

C oszlopai vágva lesznek azt mondta, tankbetöltő ablak felső széléek magasságáig.

Többi meg majd kiderül :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet még idén lesz sufniszétrugós móka, ez esetben viszont szívesen várok majd bárkit egy kis rombolás pakolás erejéig... :(

:D :o :)

Az éven 170,000Ft fizettem gyorshajtásért, persze ezek olyan gyorshajtások hogy 50-es táblánál 68, ma is 69-el mentem hajnal 4-kor, hihetetlen hogy a gyorsforgalmi végére kiállnak mert ott a Budapest tábla, és ugye az 50, hajnal 4-kor. szóval kiegészítettem ma 200,000ft-ra. :) Vehettem volna már belőle 5 szett radarblokkolót! Én marha!! :S

Link to comment
Megosztás:

Na páran kérték, hogy dobjak már fel képet a terasztetőrőőőőő...hát ittenvane...

100_2667.JPG

100_2668.JPG

100_2669.JPG

Még csak lenolajjal kezeltem le, majd valami vörösfenyő színűt szeretnénk...közepén plicarbonát, és direkt jó magas is lett, hogy világos legyen alatta...

Lesz majd még apácarácsos párkányrész is, de az majd csak a sufnibontás után, mert arrafelé folytatódni fog a terasz... :o

Link to comment
Megosztás:

Még csak lenolajjal kezeltem le, majd valami vörösfenyő színűt szeretnénk...közepén plicarbonát, és direkt jó magas is lett, hogy világos legyen alatta...

Lesz majd még apácarácsos párkányrész is, de az majd csak a sufnibontás után, mert arrafelé folytatódni fog a terasz... :(

Minden bazijó, csak ilyen mondatokat ne írjál már, mert elveszettnek érzem magam, mint egy praktikerben :o :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

fészbúk

tod, amit Lanti Noémi hozzáférésével olvas :( :D

Ha gyors vagy még most is el tudod kapni

de b+......van aki nem követ minden sz@ros postot fb-n :(

viszont érdekelne, hogy mivan az autóval, vagy mi a terv...de már látom, ha rajtad múlik akkor ezen tudás nélkül halok meg :o

ezt le se merném írni h ennyire nem vagyok trendi :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.