Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Oké, hogy ritkaság de ennyit ér ez? 4 milkáért kapsz már simán j asztrát is ami nem rohad és egy darabig nincs vele gondod. Én olyan 2-t tartok reálisnak, persze tudom, hogy nagyon kevés eredeti van de akkor is.

Sztem te vagy az első a világon aki egy Lotus Omegát egy J astrával hasonlít össze :) :D <_<

Úgy hallottam hogy ez a példány nincs jó bőrben.

Link to comment
Megosztás:

Sztem te vagy az első a világon aki egy Lotus Omegát egy J astrával hasonlít össze :) :D <_<

Úgy hallottam hogy ez a példány nincs jó bőrben.

Hát pont erről beszélek, 4 milkáért adnak egy olyat ami lehet, hogy szar. A j astrát meg azért írtam, mert az is ebben az árban van, és az tuti nem szar. Lehet nem értettétek meg a mondanivalómat.

Link to comment
Megosztás:

Hát pont erről beszélek, 4 milkáért adnak egy olyat ami lehet, hogy szar. A j astrát meg azért írtam, mert az is ebben az árban van, és az tuti nem szar. Lehet nem értettétek meg a mondanivalómat.

Amúgy vannak sokkal drágább lotus omegák is külföldön. Egy sorszámozott kultuszmodell aminek a száma jelentősen lecsökkent sztem simán kerülhet annyiba mint egy új autó :)

Ez olyan mintha veszel egy OT-s vasat 3 millió Ft-ért.....(na jó az legalább jobb állapotú :D )

Link to comment
Megosztás:

Szégyelljék magukat azok, akik nem tagjai a GSI Club Hungary-nak, és még is felmatricázzák az autóikat a klubmatricával... gondoltam, ezt így beírom, aztán kezdjen vele mindenki amit akar... tuning az van... 5 pénz klubtagságira már nem futja...de a klubmatricát azért büszkén felrakják... ez milyen már... szerintem szomorú....

Link to comment
Megosztás:

Szégyelljék magukat azok, akik nem tagjai a GSI Club Hungary-nak, és még is felmatricázzák az autóikat a klubmatricával... gondoltam, ezt így beírom, aztán kezdjen vele mindenki amit akar... tuning az van... 5 pénz klubtagságira már nem futja...de a klubmatricát azért büszkén felrakják... ez milyen már... szerintem szomorú....

Szerinted olvassák? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.