Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ma fatteral voltam(teherautó) és megállított minket ráckeve előtt a vám és pénzügyőrség... vettek mintát a gázolajból, csak ez érdekelte őket.. mondták ha nem rendes gázolaj van benne akkor az törvényszegés mert jövedék adó köteles és azonnal csúnyán megbüntetnek....

szóval ha adózott fizetésből veszel 5liter olajat és utána a kocsidba elhasználod akkor jól megcsapkodnak miatta....

Link to comment
Megosztás:

ma fatteral voltam(teherautó) és megállított minket ráckeve előtt a vám és pénzügyőrség... vettek mintát a gázolajból, csak ez érdekelte őket.. mondták ha nem rendes gázolaj van benne akkor az törvényszegés mert jövedék adó köteles és azonnal csúnyán megbüntetnek....

szóval ha adózott fizetésből veszel 5liter olajat és utána a kocsidba elhasználod akkor jól megcsapkodnak miatta....

Hülye kérdés: Mi van, ha megtartod a CBA-s blokkot a Floriolról? :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem az oda vissza 200km...Annyit már régóta nem ér ez a buli :D :)

Menjjj a pi@@ába, bármikor elmentem volna érted, bár lehet kapcsoltam volna(órát :D) csak vicceltem, de tényleg elmentem volna érted! Azért mert van egy brutálisan gyönyörű gyereked nem kéne így visszavonulni!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Menjjj a pi@@ába, bármikor elmentem volna érted, bár lehet kapcsoltam volna(órát :)) csak vicceltem, de tényleg elmentem volna érted! Azért mert van egy brutálisan gyönyörű gyereked nem kéne így visszavonulni!!!!!

Nem vonultam vissza,sőt......Én minden pénteken kint vagyok.A gyorsulás már uncsi,alig vannak kint,semmi újdonság.

ui:Az Árpád hídtól kijönni 10e ft taxival. :D :D

Link to comment
Megosztás:

ui:Az Árpád hídtól kijönni 10e ft taxival. :D :D

Ki volt az a mocsokk???? Hijjááá engem heee én kiviszlek 13-ért :D

Szóval hijjááá bármikor :)

Mikor jöttünk haza kkházáról csináltam egy fotót, picit leette a gatyám de kibírom valahogy, szóval nehezen de tudok bele tankolni! :D

P1020718.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ki volt az a mocsokk???? Hijjááá engem heee én kiviszlek 13-ért :D

Szóval hijjááá bármikor :)

Mikor jöttünk haza kkházáról csináltam egy fotót, picit leette a gatyám de kibírom valahogy, szóval nehezen de tudok bele tankolni! :D

http://lh5.ggpht.com/_Lc-vSmcT8mc/TK4MH597...40/P1020718.jpg

Egy jó barátom,mikor jöttek ki hozzánk a családjával,kiváncsiságból bekapcsolta az órat.Ennyi jött ki :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.