Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ott kerestelek titeket, még vagy negyed órán keresztül...amikor Demo ment akkor épp a Frenkyvel dumáltam...utána jöttem el....a kocsiknál sem voltatok... :D jah telóm meg off lett... :)

Telo off ? Az igen....

Demó lejött a pályáról. Beültem hozzá és egyből a vontatmány irányába vettük az irányt :D

Link to comment
Megosztás:

Így viszont legalább a hajtásnak nem esett baja.

Szerintem méltányos ár, a "bennragadt" ~1 tizedért...

Hát igen, ha azt nézzük, hogy kopp-kopp hiba nélkül 1 hónapja is meg tegnap is kb 20-20 futam rajtprogival sima ügy, akkor tényleg egy szót nem szólhatok...és már a klímám is jó.... :)

Link to comment
Megosztás:

Anti, nincs kedved ölni a pénzt "még valamibe"? arra gondoltam építeni kéne valami ütős vasat, én benne lennék :D jövőre, valamit ami egyedi, és esélyes némi győzelemre, ketten, hárman összedobnánk a sast és goooo, benne lennél? Persze ez csak egy kérdés itt, ha kicsit is érdekel, akkor folytathatnánk személyesen! :)

Link to comment
Megosztás:

Anti, nincs kedved ölni a pénzt "még valamibe"? arra gondoltam építeni kéne valami ütős vasat, én benne lennék :D jövőre, valamit ami egyedi, és esélyes némi győzelemre, ketten, hárman összedobnánk a sast és goooo, benne lennél? Persze ez csak egy kérdés itt, ha kicsit is érdekel, akkor folytathatnánk személyesen! :)

szóljatok ha kell valami komolyabb hegesztés ,ha kell RTG alá is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.