Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szóval! Szükségen lenne egy kis útbaigazításra. Autó csere előtt állok.

Erőssen gondolkodom egy Astra Gsi ben. A neten elég sok helyen keresetem róla műszaki infókat, meg egyebeket, de nem talátam.

Biztosan nem jó helyen kerestem. Ez lenne az egyik kérés, hogy küldjetek jó címeket.

katalogus.hasznaltauto.hu

A másik segítség az autó kiválasztását illetően jönne jól. Miket kell alaposan megnézni a járgányon. Nem ragaszkodom az "agyon tuningolt" vashoz, de ne is legyen leharcolva, széttaposva. Tisztában vagyok vele, hogy ezek a verdák, nem a legfrissebb kiadásúak, költeni kell rájuk,de nem szertnék bevállalni egy rozzant verdát, amire rögtön az autó árának a dupláját kell beruházni. Hát hirtelen ezek a fő csapásvonalak amik érdekelnek, mert kérdésem lenne bőven.

itt találsz jópár tanácsot, ighaz ez calikhoz íródott de a motorra vonatkozó rész az használható

És nézz szét a fórumon, kukkants bele az Astra F topikokba, van zó mindenről.

Link to comment
Megosztás:

Pár kör majd megáll -> nylon zacsi a hátsó rendszámtáblára -> majd 50-es táblánál 80-90 :( Akkorát villant,hogy majdnem megvakultam a visszapillantón keresztül. Majd odébb megáll -> zacsi leszed :( Nem is foglalkoztak velem látták,hogy a traffit tesztelem :lol: :D :D :D :D :D B) B) B)

Vagy lehet hogy tudták, hogy az első rendszámtáblát fényképezik... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a választ Atommanónak és redline-nak! (és gondolom a többiek is lélekben velük voltak)

Atommanó: a legnagyobb segítség az lenne ha meg tudnátok szabadítani egy 2003-as, 1.5-ös Ignis GS-től. Mennyivel könnyebb lene az élet. Innen már menne minden mint a karika csapás. Az ár és évjárat nincs megkötés nincs, bár szeretnék a '91-93-as szériából kihalászni egy pédányt. Elvárásaim :smt102 , mivel napi használatra is venném, ne legyen leharcolva, motorja szétütve. Szóval ne kelljen mindjárt a vételárat is rákölteni. Ha nincs éppen rajta semmi külső extra az sem gáz. Majd szépen lassan én rávarázsolom (ahol a személyi pénzügyminiszterem -hites párom- megengedi). Ha esetleg komolyabbra fordul ez a csere projekt, valószínűleg egy-két személyes jótanács erejéig kereslek majt benneteket.

Addig is az erő legyen veletek. :supz:

Üdv: norbi69

Link to comment
Megosztás:

Norbi69!

Az ignisre lehet, hogy tudok valakit. Állapot, stb? Írj légyszi mailt a következő címre, persze space-ek nélkül : "3 8 4 3 6 2 6 kukac w e s t e l 9 0 0 . n e t" -re!

Van benne légkondi (fontos, de egyáltalán nem feltétel)?

Ápolt vagy leharcolt megjelenésű?

Link to comment
Megosztás:

Van benne légkondi (fontos, de egyáltalán nem feltétel)?

A GS felszereltség a legmagasabb így van banne légkondi :wink:

Hogy ne legyek off:Van Esztergom környékén egy földig spoilerezet GSI(fehér)

RECARO ülésekkel és minden sarkon más lemezfelnivel :?

:prayer: OPEL

Link to comment
Megosztás:

Én meg lassan már nem látok ki a traffi detektorok mennyiségétől a szélvédőn. Már detektor van üzembe állítva , tegnap este elmentem tesztelni de egy árva traffi sem volt sehol :lol: Szééép. Mennyivel jobb lenne ha sose lenne :D

Hát hiába száguldozik az ember? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a választ Atommanónak és redline-nak! (és gondolom a többiek is lélekben velük voltak)
nincsmit, szivesen

Atommanó: a legnagyobb segítség az lenne ha meg tudnátok szabadítani egy 2003-as, 1.5-ös Ignis GS-től.

megoldjuk 8)

hozzd a kulcsot meg a védőfelszerelést és köss baleseti biztosítást magadra...

de most már télleg érdekelne mennyi szánsz az autóra...mert elvárások ahogy látom elég magasra teszik a mércét :lol:

én lassan már annyival is beérném, hogy NE legyen piros :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Redline!

Elnézést kérek ha félreérthető volt a mondandóm elvárások terén. A verda, hitelkonstrukcióban lenne jó, az ára pedig azért ne legyen több 1,5 millánál. Ez gondolom azért évjárat, felszereltség és egyéb állapoti tényezők függvénye is.

Egyébként az Ignis ráhibáztál P I R O S :lol:

Link to comment
Megosztás:

mennyibe kerül 4gumma felszerelés és centír, na meg hova érdemes vinni (14 környékén)

én eddig mindig az m3nál lévő emberkéhez vittem akit már ajánlottam is korábban :wink: gyorsan, korrekten dolgoznak az biztos....

Ha ők nem akkor a szerencs uccánál van ismerős....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.