Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát a csávoval annyit tudtam beszélni hogy 400-450be elhozhatom ha komoyl vevö vagyok4! az a baj h nem tudok fiatalabb autot venni, mer incs rá keret! ebben az árba pedig ez teccet + és legalább erö is van benn....haveromnak is ilyen volt, de beadta kereskedésbe és 900ezerbe adják a hülyék és nincs rajt semmi extra, csak egyedi fényezés....

azért annyi maradjon, hogy át tudd iratni, kötelező vezérléscserét, olajcserét meg tudd csináltatni :)

Link to comment
Megosztás:

tudom láttam már, ebből is látszik hogy a vékony felét is vékonyítani kell, ezért írtam pistának h amire Ő gondolt az tuti nem jó....

sőtt ezen látszik h a getrag240es ohc váltóhoz ott kell alakítani az alagutat...

Én úgy hallottam hogy nem feltétlenül kell szétbarmolni a kardán alagutat, attól függ mennyire hátra helyezed el a motort és milyen váltót használsz. Nekem Omega váltót mondtak, amihez csak konzolt kell csinálni és fent is van. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.