Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

HI!

Na mi van el vagy tűnve???

Nem történt vele változás, meg van még...de árulom... <_<

Háááát jaaa, sok a meló, főleg most szeptember október, talán ez a két hónap ami üt! Jártok még ki péntekenként? És ha igen akkor hova?

Miért árulod? Nehogy eladd máááááááááááá!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Háááát jaaa, sok a meló, főleg most szeptember október, talán ez a két hónap ami üt! Jártok még ki péntekenként? És ha igen akkor hova?

Miért árulod? Nehogy eladd máááááááááááá!!!!!!!

Változó a péntek, de valaki mindig van kint...Lurdynál szokott a meet lenni, aztán meg kaja valahol...

Egyelőre árulom...de nem adom el... <_< :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mostanában pénteken járásmentes napot tartunk, ki sem kelünk az ágyból ;) :o

Vedd meg te :(

Mi van abban az ágyban hogy az nem enged ki????? :) Csak nem a feleség? Remélem nem az <_< :wacko:

Nekem nem kell, örülök ha ez ki lesz fizetve :o Kicsit hanyatt vág az árfolyam különbözet, havi 40,000Ft lett csak az ;) plusz 110,000Ft a törlesztő, tehát ez így 150,000Ft.

Ha ennek vége lesz szeretnék egy bubut majd egyébként, a társaság is jó, szoktak járni péntekenként Visegrád és környéke, kicsit csapatni :D szoktak hívni, de eddig csak megígértem hogy megyek soha nem jött össze még :D de nem csoda, örülök ha leteszem a seggem napi 250-300Km városi vezetés után otthon az ágyba :P de legalább ígérni tudok :)

Link to comment
Megosztás:

Nem Madarász-Szekszárdi sarok? Mert az enyém néha ottvan, és kurv@szép

Jaaaa szekszárdi ;) végül is csak 6-7 éve lakok itt, honnan tudnám, nameg taxis vagyok :o:D: lehet a tudatalattiban állandóan szegedre szeretnék járni fuvarba <_< :wacko: :(

Komolyra a szót, valóban zsír a verda, jól mutat ott kint az út szélén ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.