Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

használtautóra is rakd fel <_< :wacko:

Nem ajánlják

"Hogyan fotózzuk le szépen az autót? - főleg, ha gyorsan akarjuk eladni - 13 ingyenes tipp

...

Most pedig nézzük meg sorban, melyek a leggyakoribb fotózási hibák, és hogy lehet ezek elkerülésével a legelőnyösebben bemutatni bármely eladásra kínált autót!

(Az alábbi jó és elrettentő példákat egyaránt a www.hasznaltauto.hu oldal hirdetéseiből szemezgettük.)

...

Személyek nélkül fotózzunk! Ne legyen rajta másik belógó kocsi, épület, kutya, macska. A környezet ne legyen mozgalmas, ne vonja el a figyelmet a járműről."

És természetesen az elrettentő példát is mutatnám - amin más autó is van... (de volt már asszem)

hfa_22.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na kapjátok be a szilóra meg a vágott szélvédőre <_< , asszem ez rajtam marad avagy sose felejtsem el életem legnagyobb cumiját amit bevettem :wacko: :(

Egyébként azon a C-n amiből a szélesítési duma indult nem vettétek észre, hogy aero? Az ritkább mint bármilyen hátsóhíd ami a szélesítéshez kell.

Link to comment
Megosztás:

Na kapjátok be a szilóra meg a vágott szélvédőre <_< , asszem ez rajtam marad avagy sose felejtsem el életem legnagyobb cumiját amit bevettem :wacko: :(

Egyébként azon a C-n amiből a szélesítési duma indult nem vettétek észre, hogy aero? Az ritkább mint bármilyen hátsóhíd ami a szélesítéshez kell.

de láttuk h aero

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.