Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na hazaértem...

Életem talán egyik legizgibb versenyén vagyok túl... a döntőben kétszer sikerült esélytelenül nekifutnom a lévén gyengébb autómmal, de kétszer egymás után is sikerült 0.1sec-es reakcióidő, így összejött egy OB második hely... ;) visszafele jövet volt ujjongás, minden... nagyon király érzés volt...

A döntőben a 11-et tudó audit is sikerült megviccelni a reakcióidőmmel, 2 autónyi előnyöm lett a 60 láb végére, de 300m-nél úgy suhant el mellettem mintha állnék...de ez már csak hab lett volna a tortán... szóval így is nagyon örülök...sajnálom, hogy senki nem jött velem...

A döntő vége felé esett már az eső, de egész nap egy csepp sem...

A superfinalban 8 db 9 seces autó... nagyon látványos volt... jó kis verseny volt...

grat :( ;)

csak nehogy vérszemet kapj és elkezdődjön a még egy kicsit beleteszek és mégjobb lesz saga megint <_< :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy a kövi lépcsőfok az a 400 LE, és az a kövi 1 misi... szóval nem lesz ilyesmi... amúgy is árulom a kocsit, ha elviszik megyek át dízel frontra... <_<

Jah... és az élmezőnyhöz tartozáshoz ez még kevés... oda most kb 500 Le kéne... innentől viszont már nem mindennapi használatos az autó... ráadásul megint iszonyat lóvé...

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok, ez nagyon komoly eredmény!!!!!!!

Önmagában elég foghíjas a kategória, így néha odaférek a dobogóra, de most jóval erősebb autók maradtak mögöttem, és azért aki követi az eseményeket, az tudja mekkora dolog egy 13.1-et tudó (legjobb eddigi) subaruval megfogni többször is a 12.2-t tudó audit, illetve a 11.5-öt tudót épp, hogy nem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.