Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

igazából leesett majd kihúzódott mellém és megelőzött csak a verseny szellem miatt visszaelőztem :D tűrhető állapotban van

fél7re érek haza rossz esetben. szerintem nem is nagyon megyek már semerre. Azonban lesz egy utam kökire a Proexhez amint a fenti ábra mutatja :D

Bár lehet csak szombaton... szóval csörögj rám ha gondolod, hnap este itthon leszek csüt meg lehet kinézek a lurdiba h megmutassam hogy szól a dob mentes coupe ^_^

Link to comment
Megosztás:

igazából leesett majd kihúzódott mellém és megelőzött csak a verseny szellem miatt visszaelőztem :D tűrhető állapotban van

fél7re érek haza rossz esetben. szerintem nem is nagyon megyek már semerre. Azonban lesz egy utam kökire a Proexhez amint a fenti ábra mutatja :D

Bár lehet csak szombaton... szóval csörögj rám ha gondolod, hnap este itthon leszek csüt meg lehet kinézek a lurdiba h megmutassam hogy szól a dob mentes coupe :D

Recsegős kettőkettő ;) Majd akkor csörgök délután, ha már látom merre állok. A lurdy most nekem vhogy borulni látszik.

Kékről leszakadt, azon át is gangolt vki ^_^

Gyerünk Májkül
:D
Link to comment
Megosztás:

Robogót megunod egy idő után. :D

Egy idő után? Faterom robogójával mentem a múltkor Lábatlanra (kb 20km-es út oda vissza ), 2perc után unatkoztam rajta. Se váltani nem kell, se kuplungolni, csak fékezni meg nyelezni. Ennyi erővel egy billenőkapcsoló is lehetne rajta 0-1 állással, ahol 0 az alapjárat 1 pedig a csőgáz. Idegesítő az, hogy nem akkor indul el amikor én akarom, nem úgy gyorsul ahogy én akarom ( mint ahogy pl a 20éves 50ccm-es simsonom tette ) és nem féltem még annyira egy smkp-n sem mint ezen. Bár neki nem márkás van, csak Rieju, de egy kalap sz@r. Nem mentem még márkás robogóval, ( Yamaha, Malaguti és társai ) de valahogy ez után nem is vágyom rá. Inkább egy Simson kosárban, mint ez reditúránban. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.