Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Nem tudom,járt-e már valaki hasonló cipőben,de hátha tudtok segíteni.

C20Ne-s Gsi Astrán hibakód kivillogtatás után a 31es (megnéztem,fordulatszámjel-nincs),és az 55 (Vezérlőegység) hibákat dobja ki. De a kocsi beindul,jár is,közlekedni is lehetne vele. :D Néha az alapjárat szórakozik,hol 900 hol 1300körül van,egyéb tünetet nem produkál.

Van esetleg valakinek valami ötlete,mit lessek meg?

A 31-es hibakód azt jelenti hogy nem jár a motor!

Link to comment
Megosztás:

A 31-es hibakód azt jelenti hogy nem jár a motor!

Az 55 meg, hogy az ECU :D

Ki kéne próbálni egy másik kompjuterrel, hogy ki lehessen zárni egy esetleges kontakt hibát az ECU kábelei körül.

Az alapjárat több minden lehet: akár az ECU hibája is okozhatja, akár valamelyik vákuumcső, ami már ki van repedezve és falsot szív.

Link to comment
Megosztás:

érdeklődnék az uraktól:tervezek szerezni egy c20xe motort.mik a gyengéi?a hf dologról már olvastam........pl. az autógázt valaki próbálta vele valaki hosszabb távon?

Ne-vel ment gázzal kollégám, neki nem volt gondja...xe-ről nem tudok senki esetében...

Tudom, hogy Te nagy gázmágus vagy...én viszont nem tartom szerencsésnek, egy XE-esetében...de ki tudja...pórba cserkó... :D

Link to comment
Megosztás:

Ne-vel ment gázzal kollégám, neki nem volt gondja...xe-ről nem tudok senki esetében...

Tudom, hogy Te nagy gázmágus vagy...én viszont nem tartom szerencsésnek, egy XE-esetében...de ki tudja...pórba cserkó... :D

most beszéltem egy sráccal ö LET et akar gyárin plusz gáz...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.