Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jó híreim vannak a verdáról!!!

Kiderültek a gondok...

Síkoltatni kell a hfejet, mert ott fújt ki és lemosta az olajat az egyes hajtókarnál a csapágyról, amit megúsztam egy csapágycserével...

Kiderült az olajfogyi oka is...

Az egyes és kettes hengerben levő dugókon gyárilag nem jól volt összerakva a gyűrűrugó, és nem feszített rendesen...

Szóval jövő hétre elkészül...

:wink:

Most picit örülök... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Jó híreim vannak a verdáról!!!

Kiderültek a gondok...

Síkoltatni kell a hfejet, mert ott fújt ki és lemosta az olajat az egyes hajtókarnál a csapágyról, amit megúsztam egy csapágycserével...

Kiderült az olajfogyi oka is...

Az egyes és kettes hengerben levő dugókon gyárilag nem jól volt összerakva a gyűrűrugó, és nem feszített rendesen...

Szóval jövő hétre elkészül...

:wink:

Most picit örülök... :wink:

Hát ez tényeleg baromi jó hír!!! :lol: :D Grat!!

Asszem ennyi szívás után már jogosan jár egy működő gép! :wink:

Itt jegyezném meg hogy igértél egy kört az egészséges jószággal! :wink: :( :(

Link to comment
Megosztás:

Jó híreim vannak a verdáról!!!

Kiderültek a gondok...

Síkoltatni kell a hfejet, mert ott fújt ki és lemosta az olajat az egyes hajtókarnál a csapágyról, amit megúsztam egy csapágycserével...

Kiderült az olajfogyi oka is...

Az egyes és kettes hengerben levő dugókon gyárilag nem jól volt összerakva a gyűrűrugó, és nem feszített rendesen...

Szóval jövő hétre elkészül...

:wink:

Most picit örülök... :wink:

na jo nem birtam tovabb a maha sagot

szal milyen rugo ?!?!?!?

ez a 2 gyürü találhato rajta

felsö a komperesszio

középsö olaj lehuzo

also olaj leeresztő/levezető

no de hol itt a rugo:D

tényéleg a dugattyu vissza huzó rugos féltengely szimering jo rajta ????

IMG_1106_S.JPG

IMG_1107_S.JPG

Link to comment
Megosztás:

Bár tudom, hogy itt nekem kussoló van de azért elmondom, hogy soha nem értettem egyet azzal, hogy minden egyes apróság miatt más topicba kell menni, a világon senkit nem zavar ha valaki gátlókról, felnikről vagy teszem azt egy gsi-vel hasonló kategoriájú autóról beszél. Elég régóta netezek, és ez a fórumozás dolog mindig is a véleménynyilvánítás szabadságáról szólt. Inkább pangjon a topic mert csak és kizárólag éppen elromló gsi alkatrészekről esik szó ? Szerintem sokkal jobb így, szabadabban.

De mivel előre látom hogy úgyis leugattok ezért tekintsétek ezt is offnak és ne is reagáljatok rá :(

nos akkor reagálnék erre a kedves hozzászólásra.....

Tisztelt Benzin!

Itt senki nem ugat le senkit. De amugy köszi.

Miért lenne neked kussloló ?

Abban biztos vagyok, hogya topik nem fog pangani. De látszik, hogy nem olvastad el figyelmesen a hozzászólásomat. Azért javasoltam, hogy nézzen át másik topikba is mert ott már esetleg kitárgyalták a témát, és némi visszaolvasással soksok infót, ötletet, tapasztalatot gyüjthet.

:?

Link to comment
Megosztás:

Akkor írjatok listát...

Vinnék én már bárkit, csak menjen a vas mert már nem bírom a Puntozást...

Ma majdnem herélés áldozata lettem a drága feleségem által:

Pesti alsórakpart, 140... :roll: , előttem egy rohadó 200-as merga vonult hasonló sebességgel... egyszer csak satuzik előttem (én meg nem éppen a kellő követési távolságot választottam meg, toltam...)asszony üvölt én satu...gumi füst, megálltunk szerencsére és nézem mi van...

hát ott forgolódott a rakparton egy szaros Ibiza...

Na amit után az asszonytól kaptam....csoda ha majd néha odaadja a verdát... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.