Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lanti...

Nem tom hova tettem azt a fél flakont...nem találtam meg reggel... :wacko:

Szólsz mielőtt mész venni? Eldöntöm, hogy pimpelek e én is... :D

akkor szerintem a srác már csak holnapra tud hozni.... mert magához vesz 1-2-3-4 flakont és bemegy vele a munkahelyére...

Link to comment
Megosztás:

Műtét ? Mi baja van ?

Múlt héten belement valami a szemébe... valszeg a fűnyírás eredményeképp (szállt a száraz fű)... Voltak kísérletek, hogy kibányássza a doki, de nem jött össze... tegnap már egész jól volt, aztán ma reggelre kétszeresére duzzadt a szeme... így valószínűleg beszorult a motyó a kötőhártyatokba... altatás, fel kell vágni, és kiszedik... közben ha már altatják, akkor a diszpláziaszűrést is megcsináltatjuk, hogy ne kelljen e miatt külön altatni...

délre megyünk...jön be Krisztián leváltani, és húzok a dokihoz én is...

Detti kicsit ki van ettől az egésztől, mert hát altatás meg műtét...ami ugyan rutin, de mindig benne van a kockázat...

Link to comment
Megosztás:

Múlt héten belement valami a szemébe... valszeg a fűnyírás eredményeképp (szállt a száraz fű)... Voltak kísérletek, hogy kibányássza a doki, de nem jött össze... tegnap már egész jól volt, aztán ma reggelre kétszeresére duzzadt a szeme... így valószínűleg beszorult a motyó a kötőhártyatokba... altatás, fel kell vágni, és kiszedik... közben ha már altatják, akkor a diszpláziaszűrést is megcsináltatjuk, hogy ne kelljen e miatt külön altatni...

délre megyünk...jön be Krisztián leváltani, és húzok a dokihoz én is...

Detti kicsit ki van ettől az egésztől, mert hát altatás meg műtét...ami ugyan rutin, de mindig benne van a kockázat...

Ha ti a kutya miatt ennyire vagytok, akkor képzeld el, hogy ha a gyerekedet műtik, mennyire lesz?

Én pl. látszatra qrva nyugodt vagyok, de közben cseppet sem vagyok az, hogy 10-én műtik a fiamat orr- és garatmandulával.

Link to comment
Megosztás:

Múlt héten belement valami a szemébe... valszeg a fűnyírás eredményeképp (szállt a száraz fű)... Voltak kísérletek, hogy kibányássza a doki, de nem jött össze... tegnap már egész jól volt, aztán ma reggelre kétszeresére duzzadt a szeme... így valószínűleg beszorult a motyó a kötőhártyatokba... altatás, fel kell vágni, és kiszedik... közben ha már altatják, akkor a diszpláziaszűrést is megcsináltatjuk, hogy ne kelljen e miatt külön altatni...

délre megyünk...jön be Krisztián leváltani, és húzok a dokihoz én is...

Detti kicsit ki van ettől az egésztől, mert hát altatás meg műtét...ami ugyan rutin, de mindig benne van a kockázat...

Elöször is sajnálom....Az altatást majd megszokjátok.Sajnos hozzá lehet :D

A diszplázia röntgent 2 évesen érdemes megcsináltattni,mert akkor látszik igazán.Elöbb felesleges pénzkidobás.A mostani röntgen csak tájékoztató jellegű.Aidával ezt Én is beszívtam.2x kellett kifizetni.Khaoszt szerintem nem fogom elvinni,mert még most is úgy alszik,hogy hátra van nyújtva a hátsó lába......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.