Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Elöbb nézegettem a lada 21106 GTi-t. Hogyan lehetne kintről (orosz) egy törött ilyen ladát behozni?! Még biztos jó állapotban vannak a C20XE-mocik. :(

na ez már olyan szintu off ami mellett nem lehetelmenni szo nélkül :x :x

az ok hogy kötetlen csevegos hangulatu topik de lassan mindenki itt szerel, talizik, racsingol, off autot vesz, anyázzik.....most meg már kitör a nepper a népből és átmegyünk importtopikba?

:smt013 :smt013 :smt013

Link to comment
Megosztás:

Egyébként segíthetnétek nekem egy dologban. Egyenlőre még csak tervezés szintjén.

Ha sikerül eladnom a 17"-es felniket és utána a mostani 15"-öket, akkor szeretnék venni a két garnitura árából valami iszonyat disznó 15"ös króm csodát!

Milyen márkákban érdemes gondolkodnom?

Köszi:

Link to comment
Megosztás:

Ha sikerül eladnom a 17"-es felniket és utána a mostani 15"-öket, akkor szeretnék venni a két garnitura árából valami iszonyat disznó 15"ös króm csodát!

Milyen márkákban érdemes gondolkodnom?

Köszi:

grrrrrr on

van felnis topik is!

grrrr off

lányok igy mi értelme van a sok topiknak?? mert ahelyett hogy rendezetten gyulne a tapasztalat meg a hasznos info igy mindent egymásra hányunk és senki nem talál meg semmit :? . most telleg nem b@sztatni akarok senkit.....

Link to comment
Megosztás:

Nem kötekedés képpen de ha a - http://gsi.opelclub.hu/ oldalon rámegy az ember a forum menüpontra akkor a gsi szekció topicot adja be.

Ezzel csak arra szerettem volna utalni ha valaki megtalálja ezt a weboldalt és onnan megy a fórumra akkor nem feltétlenül kell,hogy tudja azt hogy külön van ilyen-olyan topic. :wink:

De értettem az intést és moderálom magam.

:salute:

Link to comment
Megosztás:

Nem kötekedés képpen de ha a - http://gsi.opelclub.hu/ oldalon rámegy az ember a forum menüpontra akkor a gsi szekció topicot adja be.

Ezzel csak arra szerettem volna utalni ha valaki megtalálja ezt a weboldalt és onnan megy a fórumra akkor nem feltétlenül kell,hogy tudja azt hogy külön van ilyen-olyan topic. :wink:

PetiGSI

Fórumlakó

Csatlakozott: 2003.12.03., Szerda, 20:10

Hozzászólások: 855

Péterem! :(

Aki először jön ide az igen......de pont ő fog meglepődni, hogy miért van itt szó ladákról meg toyotákról meg egymás annyjáról meg egyéb a legkevésbé sem idetartozó dolgokról

Link to comment
Megosztás:

lányok igy mi értelme van a sok topiknak?? mert ahelyett hogy rendezetten gyulne a tapasztalat meg a hasznos info igy mindent egymásra hányunk és senki nem talál meg semmit :? . most telleg nem b@sztatni akarok senkit.....

Hamár itt grrr-egsz kicsihúszár, akkor megkérdezném -nem kérdőrevonás, szemrehányás képpen- hogy mi a thökömnek 1általán 278,2 topikk?

Mert így maj'nem minden hsz OFFtopic, mivel mint az élőbeszédben itt is kicsit c6os a hangulat, magyarul nem irányított beszélgetésekkel van dolgunk.....

Link to comment
Megosztás:

az volt a furcsa, hogy a 17es kerekes képen elöl ültetve van, a 15ös kerekesen meg már nem....

és miről mire emelted?

csak mert én most veszem ki a 60/40-et, de azért fontolgatok vmi 30körüli értéket, vagy neked gyári van most?

remélem ez nem off nagyon...........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.