Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem egyszerűen túlvállalják magukat az emberek pénzügyileg. Kicentizik a törlesztőt.

De az is lehet, hogy a Virágh gallyra vágta :D ^_^

Igazából érdekes... az autó tulképp hibátlan volt amikor mi eladtuk... nekünk 3.6-ba ment még el... aztán gyorsban potyogott le az ára folyamatosan... de tényleg érthetetlen, hogy miért kering ennyit szerencsétlen autó... tök a kis verda volt... nagyon szerettem... ha nem lenne bubu, vagy nem akartam volna, még most is abban csücsülnék... :P

Link to comment
Megosztás:

Ezt vettem :D

P6244907.jpg

P6244911.jpg

P6244912.jpg

P6244913.jpg

P6244906.jpg

Keeway RY6,tudom hogy kínai ;) de az elsödleges szempont a sporolás.Rengeteg motort kipróbáltam,de nem igazán éreztem hogy egy 10 éves robogó ér 200e forintot...sajnos egy olasz új motor meg 500e forint.Ez újonnan 220e forint volt,2 év km korlátozás nélküli garanciával.Eddig mentem vele 300km,teljesen meg vagyok vele elégedve.Sajnos még be kell járatni,így 50 a max amivel lehet haladni vele,de 1000nél kiveszik a folytást.Összeségében sokkal rosszabbra számítottam ^_^

Hétfön már ezzel megyek dolgozni...Vettem bérletet a kompra így csak 26km a munkahelyem :P

Link to comment
Megosztás:

Én meg lassan elkészültem...nem tul látványos, de újra beleszerettem egy kicsit :D ^_^

+ hátsó ívek cserélve (nem lehet már b@szogatni a rozsdás ívek miatt ;) :P )

+ küszöbök cserélve

+ jobb oldali ajtó újrafújva

+ 9"-es Borbet T-k fönt, 0km-es Proxes T1-ekkel

- még az első üléseket rendbe kell tenni és azután nem szeretnék többet hozzányúlni ;)

34821_139570426055424_100000074028433_387051_6908759_n.jpg

34821_139570422722091_100000074028433_387050_7674208_n.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én meg lassan elkészültem...nem tul látványos, de újra beleszerettem egy kicsit :D ^_^

+ hátsó ívek cserélve (nem lehet már b@szogatni a rozsdás ívek miatt ;) :P )

+ küszöbök cserélve

+ jobb oldali ajtó újrafújva

+ 9"-es Borbet T-k fönt, 0km-es Proxes T1-ekkel

- még az első üléseket rendbe kell tenni és azután nem szeretnék többet hozzányúlni ;)

koptatós elsö lökös?

Link to comment
Megosztás:

...de 1000nél kiveszik a folytást...

Fateromnak Rieju robogója van, én hoztam haza, amikor vette, akkor 40et is csak nagy nehezen tudott menni, aztán szépen lassan elkezdett éledezni, 55nél viszont megáll. Kivették belőle a folytást és nem történt semmi. :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg lassan elkészültem...nem tul látványos, de újra beleszerettem egy kicsit ^_^ :P

+ hátsó ívek cserélve (nem lehet már b@szogatni a rozsdás ívek miatt :P ;) )

+ küszöbök cserélve

+ jobb oldali ajtó újrafújva

+ 9"-es Borbet T-k fönt, 0km-es Proxes T1-ekkel

- még az első üléseket rendbe kell tenni és azután nem szeretnék többet hozzányúlni ;)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc...1_6908759_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash...0_7674208_n.jpg

Szerintem kiba*ott szép lett. Főleg a felnik tetszenek. :D :P

Elöl lett szélesítve végül? Dobbetét benne van? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.