Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

te is hamar megváltál tőle, most Lanti is meg akar. Miért? Nem kell a feeling? Vagy inkább nem kell a stressz? :D

Na ezt nem érti senki... megvették, és félnek tőle... nem használta egyikük sem, az elrúgdosásról meg ne is beszéljünk! Szerintem igazán egyikük sem rúgta el... állóból meg pláne nem...

Link to comment
Megosztás:

Na ezt nem érti senki... megvették, és félnek tőle... nem használta egyikük sem, az elrúgdosásról meg ne is beszéljünk! Szerintem igazán egyikük sem rúgta el... állóból meg pláne nem...

Azért azt válasszuk már szét egymástól, hogy félni valamitől, meg félteni valamit :D

Szerintem az nem móka, hogy 1be elindulsz mint állat és nem tudod beszúrni kettőbe.

Nagyon kajla így odaállni valaki mellé ^_^

Link to comment
Megosztás:

Azért azt válasszuk már szét egymástól, hogy félni valamitől, meg félteni valamit :D

Szerintem az nem móka, hogy 1be elindulsz mint állat és nem tudod beszúrni kettőbe.

Nagyon kajla így odaállni valaki mellé ^_^

én behuzom a kettest... utcai használat mellett "hibátlan"... idöbe érezhetö csak...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.