Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....Tényleg! Ki mire használta eddig eme nemes anyagot? Ugyhallottam elég univerzális? Én vettem kettöt, de még meg se szagoltam :roll:....

Lényege az lenne, hogy eltávolítja a kisebb lerakodásokat, olajos kulimájszoakt és elég könnyen párolog.

De pl. ha a fojtószelepházba befújsz fél flakonnal, akkor első körben beköpi a gyertyákat, de utánna beindul :( :( :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

A Duenen is van egy "enyhén" lerongyoltC20XE darab, kicsit kiütötték alóla a futóművet meg legelni is volt ahogy elnézem, de gondolom, menthető lehet.Amúgy mivel még linkelni nem lehetett, ezért csak annyit sikerült megjegyeznem, hogy az 1625sz, hirdetés volt, és Sityu Zoltán az eladó.

Talán ha lenne legalább 250e.-m ilyen galád célra............

Link to comment
Megosztás:

Ha nem menne el egyben engem pár dolog majd érdekelne a mociból, de azért kár lenne érte megbontani...

Miért adod el????

Üdv.: Atommanó

az elado topikban papirproblémákrol volt vmi

már kérdeztem hogy ez mit takar :(

akár jöhet PÜ-be is ha nem akarod ide nyilvánosba :(

Link to comment
Megosztás:

A jövő hétvégéig kivárok,bár most hétvégére jönnek megnézni,egy jópáran :( Esetleg nem megy el egybe akkor fájószívvel szétszedem. :(

ne kapkodd el...ugye nem olyan surgos?

vasárnapra énis bejelentkeztem :lol:

illetve megbeszéltunk, hogy szombaton csörgök ha tudok menni

Link to comment
Megosztás:

te Pista nézz már át az elado autok -> elado kadettek topikba :D

ez az auto volt a tema delután :D

m.g.m forumtárs a tulaj ha jol követem az eseményeket 8)

Hát akkor qva jó gépe van!Valszeg a figyelmetlenségem eredménye, hogy nem tűnt fel. :oops:

Amúgy TECCIK!!!!!!! :supz: :rock: :smt033

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.