Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

még vinni kell vissza lakatoshoz: küszöbök, hátsó lökös igazítás, tankajtó igazítás...szóval még messze nincs kész.

Viszont mégegyszer nem fognék bele.

elsőre is ezt mondtad nem?

Lakatos csak összegyorskötőzte, hogy vissza kell vinni? Felsoroltál mindent ami az autóra nem heggesztve van :D

Link to comment
Megosztás:

ennek mi is az értelme? Szórakozni a mobilos bolt mellet?

Anti megírta a frankót... ^_^ :D Nem egy autóban van gsm-es riasztó..(sms-t küld, vagy hiv.. esetleg te magad tudod sms-el bizonyos funkcióit kezelni..) és tényleg régóta van..

Normálisabb használata amit szintén írt Anti.. no meg kicsit nagyobb hatótávú kütyüvel pl szinház, mozi, stb termek "elcsendesítése" mobil téren..

Laci vettél már gumikat? :P Van most michelin jó árban. :D

Igen, köszi szépen.. még akkor fel lett pakolva a hankook V12.

Idei gyártású..nem rossz.. még tesztelgetem.. csak az a baj,hogy az elmúlt 1,5 évben csak télivel jártam, így nem mérvadó..

Mert azokhoz képest, azt mondom, hogy k..jó :P ;)

Hétvégén voltunk melózni gyöngyös-kékestető... nah ott egy jó kis kanyargós utacska.. óvatosba, de azért toltam neki...kafa volt.

(óvatosan, mert nem volt kanyar, ahol ne lett volna legalább egy koszorú, vagy gyertya :P)

No meg mert felfelé még ismeretlen volt az út..egy kanyar kicsit hosszabb is lett mint gondoltam, muszáj volt kicsit jobban belefékezni.. ott egy picit beszitált a segge.. :P

Lefelé a fék lett volna a gyenge láncszem.. megálltam az állomásunkon, erre mondja egyik gyerek.. nem ég valami a kocsin? Kicsit büdi valami.. mondom:áááááá... csak elérte az üzemi hőjét a fék ..de a felnihez ne nagyon nyúlj! ;) (tényleg nem volt gáz... még nem nyúlt a fék,de büdi volt.. a nyergen a festék valszeg :D)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.