Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jött két gyerek megnézni a dzsieszájt, egyik ilyen autószerelő-féle. Meg akartak győzni róla hogy az NE nyomatékosabb mint az XE. Vicces volt :rolleyes:

Nekem is elkezdte magyarázni egy Suzuki Swiftes, hogy ő úgy hallotta hogy a NE Calibra az úgy megy mint az XE Astra. 20perc után feladtam a magyarázkodást és beleegyeztem hogy így van, erre Ő: Naugyehogyigazamvolt? ;)

Link to comment
Megosztás:

A vicc, hogy bizonyos márkáknál már felkészültek a luxusadóra. Pl. az Alfa az új modelleknél - ugye pont 170 lovas az 1,4-es turbómotorjuk és a 2,0 literes dízel is ide esik- bevezetett egy extrát, 5000 forintos felárral, a neve: "homologizációs teljesítménykorlátozás" , aminek az eredménye, hogy a forgalmiba 168 ló került volna bele a benzinesnél és 163 a dízelnél... így már ennek sincs értelme. ;)

Nekem is elkezdte magyarázni egy Suzuki Swiftes, hogy ő úgy hallotta hogy a NE Calibra az úgy megy mint az XE Astra. 20perc után feladtam a magyarázkodást és beleegyeztem hogy így van, erre Ő: Naugyehogyigazamvolt? :D

Hát a Calibra sajnos nehéz jószág...főleg az Astrához képest. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azt olvastam, hogy tegnap nem folytatták a driftet.

Nem folytatták, mivel egy srác E30as BMWvel marha nagyot esett, pont a közvetítő emelvény alá, egy monsteres autót is összetört.

Aztán a pályabírok megszavazták hogy a rossz látási körülmények miatt nem folytatják tovább. Persze a versenyzők meg ki voltak akadva. De tényleg nem lehetett látni semmit. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem folytatták, mivel egy srác E30as BMWvel marha nagyot esett, pont a közvetítő emelvény alá, egy monsteres autót is összetört.

Aztán a pályabírok megszavazták hogy a rossz látási körülmények miatt nem folytatják tovább. Persze a versenyzők meg ki voltak akadva. De tényleg nem lehetett látni semmit. :D

Csergő Józsi volt az ^_^

Amúgy az tényleg parádés, hogy egy éjszakainak szánt futamon nem képesek kipróbálni előtte a világítást, hogy ne legyen gixer.

SzabóG pedig megint király volt :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó volt este végre már ez a kis party....előtte meg a driftből egy kis ízelítő...

Cs.Józsival lett végül valami? Nagyon összetörte a verdát?

Naja :D ^_^

Itt egy videó :

Nem héztem meg annyira az autót, az eleje volt megócskulva és megsérült a hűtő.

Ha jól értettem, akkor úgy ment mint delután csak estére (hajnalra) némileg lehűlt a levegő és az aszfalt.

Link to comment
Megosztás:

Józsi esése befolyásolta legkevésbé az estét...nappal minden frankó volt, durva volt a belépési sebesség -160körül. Estére meg hogy nem tudtak világítást csinálni az nevetséges. A versenyzők meg menni akartak ahogy mi hallottuk, láttuk csak nem engedték őket.

Legalább szép telihold volt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.